Nejlepší dárky podle mama blogerek: Zpívající včelí medvídci

Nejlepší dárky podle mama blogerek: Zpívající včelí medvídci

MŮJ FIALOVÝ SVĚT 16. 10. 2018

Kdo by neznal Včelí medvídky Včeldu a Brumdu. A kdo by neznal písničky ze známého Večerníčku 😀 S dětmi (1 rok a 4 roky) zpívajícího Brumdu vyzkoušela mama blogerka Marie z blogu Můj fialový svět.

Podívejte se na Včeldu a Brumdu u nás v nabídce. 

Brumda je známá postavička z Večerníčku Včelí medvídci, který známe asi všichni, ne? A stejně tak máme rádi roztomilé a chytlavé písničky, které broučci zpívají. Zvukové hračky moc nemusím, ale plyšový Brumda „zpívá“ jen úryvky těch večerníčkových písniček (Na políčku v jetelíčku; Tam, kde v noci jasně svítí světlušky a Bílá, bílá, bílá) a tak není nijak přehnaně rušivý.

Navíc pro ty úplně malé dětské ručičky není tak snadné zpívání spustit, takže máte prostor korigovat si zvučení sami. Je vhodný pro děti už od narození, protože má baterky všité do tělíčka a tak nehrozí, že by je miminko vyšťouralo a nacpalo si je do nosu nebo je, nedej bože, spolklo. 

Plyšová hračka je moc hezky zpracovaná, hned nám medvídek padl do oka. Naše rok a půl stará holčička s ním chodí všude, nadšeně tančí a směje se, kdykoliv Brumda začne hrát.

V nabídce je samozřejmě i jeho světlý bráška Čmelda. Myslím, že je to drobný, vkusný dárek, který potěší každé dítě a neurazí žádného rodiče!

Jak se vám článek líbil?

MŮJ FIALOVÝ SVĚT

Jsem maminka dvou dětí, blogerka, která ve volných chvílích píše a tvoří mujfialovysvet.cz - blog o životě, mateřství, kosmetice, módě, knihách a všem, co nás baví