Muzeum Grévin – místo, kde potkáte všechny hvězdy světa!

Muzeum Grévin – místo, kde potkáte všechny hvězdy světa!

BLOG ANGEL INSPIRATION 17. 5. 2018

Muzeum voskových figurín, Grévin, je ideální místo na seznámení se s českými i zahraničními celebritami a přátelské poklábosení s krtečkem. Můžete se pokusit obehrát Dominátora, nevinně flirtovat s voskovým Karlem Rodenem, představit dětem osobnosti z historie a dát si selfie s Hurvínkem. A pokud se chcete v létě schovat při procházce pražským historickým centrem do chládku a dát si i něco dobrého, není lepší volby. A navíc zažijete spoustu legrace.

Stejně jako blogerka Lucie z Blog Angel Inspiration, která sem zavítala s dětmi.

Chci za hvězdami do Muzea Grévin

Podruhé a určitě ne naposledy, Grévin opět nezklamal!

Muzeum Grévin jsme navštívili již po druhé a opět odešli s břichem bolavým od smíchu. Člověk by nevěřil, v jakých pózách vám (nejen) děti zapózují 😀

Prostě tři patra plné hádanek “kdo je kdo”, focení selfíček a vtipných poznámek. Nestane se vám často, že máte možnost kamarádsky mrknout na Cameron Diaz nebo toho prťavého fešáka Toma Cruise (fakt je to malé pivo).

Děti si užívaly zákoutí s krtečkem a pak samozřejmě i hokejovou část, kde je možnost do branky poslat pár puků, přečíst si o historii hokeje a zakončit to fotkou s Dominikem Haškem nebo Jardou Jágrem.

Není tu Karel Roden na brigádě? Ta figurína je jak živá!

Některé figuríny na mě působily až realistickým dojmem. Být tam sama, tak nevím nevím. Například Karel Roden byl podle mě nejrealističtější. Při delším zkoumání všech pórů, řas a vrásek jsem nabyla dojmu, že je prostě živý a mrknutí by znamenalo mou smrt 😀

Exkurze byla zakončená dortíkem a kávou v místní kavárně, která se nachází ihned u vstupu do muzea. Nemohli jsme vynechat ani obchod se suvenýry, kde si nejmenší člen posádky vybarvoval obrázky a já sledovala, jak se dělá odlitek z vaší ruky 😀

Určitě doporučuji navštívit a užít si tu atmosféru. Mohu doporučit nejen rodinám.

Jedinou nevýhodou je parkování. Je třeba si uvědomit, že se muzeum nachází kousek od Staroměstského náměstí a hledání místa v okolí vám může požitek z tohoto zážitku zkazit.

Chci za hvězdami do Muzea Grévin

Jak se vám článek líbil?

BLOG ANGEL INSPIRATION

Mámou jsem už necelých 15 let a i přes vyšší věk dětí stále něco společně podnikáme. Líbí se nám být spolu, smát se, poznávat nové věci a cestovat. Dokonce jsem si ​i ​díky výletům udělala v 35 letech řidičský průkaz, abych mohla občas vyrazit na dámskou jízdu a nechat tak pány tvorstva doma. :) Blogování jsem začala věnovat před pěti lety díky pocitu, že mám co předat. A ejhle, pořád je o čem psát, oč se dělit a také mnohým inspirovat.

Zaujal vás článek? Tohle se vám bude líbit!