Jaká bude mikulášská nadílka v roce 2021? Připravte dětem den plný překvapení

Jaká bude mikulášská nadílka v roce 2021? Připravte dětem den plný překvapení

Kateřina Suchanková 24. 11. 2021

Mikuláše, čert a anděl měli loni situaci víc než složitou a výzva to bude i letos. Nechte děti, ať v roce 2021 Mikulášovi pomohou a tak trochu si na něj samy zahrají. Vytvořili jsme pro malé dobrodruhy Mikulášovu výzvu, která není ochuzena o atmosféru, tradiční poselství ani o dávku překvapení na závěr. Mikulášský den plný zážitků se jim bude líbit, ať už se se známou trojicí potkají osobně či nikoli.

Dopis od svatého Mikuláše

Mikuláš a jeho parta přece mohou nechat nadílku za oknem, pod polštářem nebo za oblíbenou knížkou v knihovničce. Skrýš a nadílku necháme jen na vás, ale pro zbytek nemusíte hnout ani prstem. V souboru s výzvou pro děti najdete dopis s prosbou od samotného Mikuláše, kartičky s úkoly i doplňkové tipy na zábavnou mikulášskou procházku. Vše stačí jen vytisknout a vystříhat (nebo obšlehnout po svém).

Stáhnout Mikulášovu výzvu

Čím naplnit mikulášský balíček?

Věděli jste, že po sladkostech jsou malé děti jako klubko hadích ocásků? Jistě, pravděpodobně už to máte vyzkoušené. Tak můžete tentokrát sáhnout po zdravějších variantách. Co třeba křupavé ovoce sušené mrazem nebo alespoň vyměnit klasické cukrovinky za roztomilé medové bonbóny?

Vánoce se blíží mílovými kroky a Mikuláš samozřejmě nezapomíná ani na fanoušky adventních kalendářů. Mohou obsahovat výživné ovocné mňamky plné vitamínů a vlákniny nebo oblíbenou čokoládovou klasiku.

Další lahůdky do mikulášské nadílky

Je jen na vás, jestli si letos užijete Mikuláše v klidu domova, v přírodě, v okruhu svých nejbližších nebo se domluvíte s kamarády na zábavnou mikulášskou. Obojí bude mít určitě něco do sebe. 

Jak se vám článek líbil?

Kateřina Suchanková

Když zrovna není ověšena dětmi, ráda spí. Když zrovna nejí, což je její velmi oblíbená činnost, tak ráda spí. A když zrovna nejí, nespí, nebo nesetřásá (nenatřásá) děti, tak píše, čte nebo peče buchty. Když je dobře vyspaná a najedená, jde si zaběhat a jednou za rok se dostane i k boxovacímu pytli. Kromě své rodiny miluje Itálii, víno a spánek.

Zaujal vás článek? Tohle se vám bude líbit!