Díky, že jsem: Obdarujte rodiče, babičku či dědu knihou, kterou sami vytvoříte

Díky, že jsem: Obdarujte rodiče, babičku či dědu knihou, kterou sami vytvoříte

Kristýna Kohoutová 27. 10. 2019 Sdílet

Jistě, největší dárek pro vaše blízké jste samozřejmě vy sami, přesto je ale fajn je čas od času obdarovat i něčím jiným. Ponožky moc parádu neudělají, šálu jste koupili minulý rok, letos to chce něco originálního. Co takhle zkusit knížku, jejímž autorem budete vy? 

Nebojte, kniha je předvyplněná, ale dopíšete do ní všechny vaše zážitky, vzpomínky a poděkování, zkrátka co vás napadne. Vy se kreativně vybijete a zaručujeme, že rodiče i prarodiče budou patřičně dojatí!

V nabídce je knížka pro maminku, tatínka, oba rodiče a pro prarodiče. Co takhle potěšit každého z nich? 

V jakém duchu se kniha ponese, to už je jen na vás – můžete ji vyplnit s humorem, nebo naopak citlivě a vážně, podle toho, jaký je váš rodič či prarodič a co se mu bude víc líbit. Když budete chtít, na některé stránky dokonce můžete vlepit pár fotek. Kniha je vyrobena z příjemného, kvalitního papíru, na přední straně je navíc barevná ražba, která vypadá opravdu hezky.

Já jsem vyplnila knihu pro mamku i pro babičku – poděkování si navzájem často říkáme i naživo, ale jistě neuškodí, když to holky budou mít na papíře, aby se mohly dojímat, i když zrovna nebudeme spolu. Mámě děkuju za to, jak je obětavá, vždycky mi pomůže a je skvělá zdravotní sestřička, babičce za to, že za ní můžu kdykoliv přijít s čímkoliv mě napadne, že mi vymýšlela krásné pohádky a že mi předává svou moudrost. Už se moc těším, až si knížky přečtou!  

Kristýna Kohoutová

Kristýna Kohoutová

Ráda píšu a ráda piju víno – proto ve volných chvílích tvořím na Facebooku a Instagramu svůj „blog“ se jménem Píšu, protože víno. Baví mě taky zpěv, cestování a knížky (už pátým rokem píšu svoji, zatím jsem se ale nedostala přes pátou stránku). A zmiňovala jsem víno? I když žiju v Praze, krev mám pořád jihočeskou, a tak se domů, do Budějc, ráda vracím.