Startuje Burgermánie 2019!

Startuje Burgermánie 2019!

Slevomat 2. 9. 2019 Sdílet

Kdo by odolal naducané bulce naplněné šťavnatým mletým masem 🍔 Taky patříte mezi milovníky burgerů? Tak to zbystřete, dneska totiž startuje BURGERMÁNIE 2019!

Co je Burgermánie? Jednoduše soutěž o nej burger v Česku. Od 2. do 30. září 2019 bude Slevomat patřit masovým plackám v bulce. Dali jsme dohromady ty nejvymazlenější burgerové nabídky a teď pro vás máme úkol: pomůžete nám najít nejlepší burger v Praze, v Čechách a na Moravě?

Jdu na to, ukažte mi nabídky!

Jak Burgermánie probíhá? Jednoduše si kupte vouchery na burgery, které vám padly do oka, vyrazte je ochutnat a pak je ohodnoťte na Slevomatu. Prvních 300 hodnotících od nás dostane 100 kreditů (připíšeme je do 10 dnů) a soutěžícímu, který bude hodnotit nejvíc, připíšeme kredity v hodnotě 5000 Kč! Takže: čím víc burgerů ochutnáte a čím víc hodnocení udělíte, tím větší šanci vyhrát budete mít! Kredity budete moct využít v kterékoliv kategorii. Hodnotit můžete od 2. 9. do 31. 10. 2019.

11 816. Přesně tolik voucherů na burger se prodalo během Burgermánie 2018! Překonáme to letos?

My na konci října všechny vaše hlasy sečteme a pak vyhlásíme vítěze – restaurace, kterým vy dáte nejlepší hodnocení. A budou rovnou tři! Zjistíme, kde je podle vás nejlepší burger v hlavním městě, v Čechách a na Moravě. Tak ať vám chutná a vyhrají ti nej!

Tip: Jestli nemáte burgerů nikdy dost, mrkněte na náš článek Jak na šťavnatý burger a povedené grilování

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.