Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet na most Bastei, Kurort Rathen a k Pravčické bráně v Saském Švýcarsku

4,6 / 5 CA Futura Německo (mapa) 185 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iveta Frintova

Dobrý den, ještě je volný termín na tuto neděli 18.8.2019. Ráda bych objednala výlet pro sebe a syna. Dostanou se ke mně včas pokyny k výletu. Jak poznám, do jakého vlaku a kam nastoupit. Děkuji za včasnou odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, je mi to líto, ale nabídka již není aktivní. Ohledně volných kapacit vždy postupujte podle pokynů uvedených v sekci „Jak uplatnit“. Krásný den, Míša :)

Andrea Vargová

Dobry den, prosila bych si take pridat terminy na zari 😊 Letni terminy mi bohuzel nevysly. Dekuji 😊

CA Futura

Dobrý den,
dnes přidán termín 8.9. :-)

Petr Fišer

Dobrý den, přišli prosím někomu už pokyny k zájezdu na 20.7?

CA Futura

Dobrý den,
pokyny jsme právě rozeslali.

Pavel Blaško

Omlouvám se za nepochopení. V popisu je uvedená Gabrielina stezka ale po rozkliknutí mapy je vyznačena trasa po nějaké cyklostezce. To mně zmátlo.

CA Futura

:-)

Pavel Blaško

Dobrý den. Je možné se z Mezní louky se vydat i Gabrielinou stezkou do Hřeňska? Měla by být hodně zajímavější jelikož vede kolem skalních stěn a uvádí zhruba stejnou vzdálenost, možná o 1km více. Jsem poměrně zdatný na chůzi a tato stezka by mně oslovila mnohem víc.
Jedu v sobotu 20.7. Děkuji za info.

CA Futura

Dobrý den,
jde se po červené turistické značce podél skalních stěn…

Ivana Šťastná

Dobrý den,
prázdniny už máme celé naplánované, ale výlet nás láká – budete přidávat termíny na září?
Děkuji, Ivanahappy

CA Futura

Dobrý den,
zatím to vypadá, že ANO :-)

Martina Kovalova Stasakova

Dobry den,

muzeme vzit sebou maleho pejska?dekuji­.Martina

CA Futura

Ano, můžete :-)

němec jan

Chci-li nastoupit v Podbabě,jak najdu" skupinu" dostanu nějaké pokyny nebo lístek předem? Jak je nástup resp. setkání všech účastníků zájezdu organizováno?

CA Futura

Dobrý den,
vše je řešeno v pokynech na cestu. Průvodce Vás bude vyhlížet z prvního vozu vlakové soupravy.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru