Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Registrace na běh Barvám Neutečeš v Praze, Ústí, Pardubicích nebo Budějcích

4,9 / 5 Barvám Neutečeš (4 pobočky) Ústí nad Labem  (mapa) 1 217 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Eliška Hocka

Dobrý den,
dne 6.8.2019 jsem zakoupila tento voucher, druhý den zaslala údaje na email: slevomat@barvamneuteces.cz (jméno,email, kód), do dnešního dne mi však nepřišel registrační kód, který je nutný vložit u registrace na závod nejpozději 2 dny předem. Můžete mi ho zaslat na mail obratem? Jinak se nebudu moci závodu zúčastnit a voucher mi je bohužel k ničemu.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, zkontrolujte prosím i spam – všechny emaily z 6. 8. jsou vyřízeny. Pokusím se vám email s kódem odeslat znovu. :) Hezký den, Karolina

Ilona Kučerová

Dobry den, je možné z jednoho emailu zaregistrovat vice osob nebo musim u kazdeho skutecne uvadet jeho email???Jde mi o to, ze je organizačně jednodussi, pokud vyridim registraci vsem najednou nez, aby si to kazdy vyrizoval sam…Dekuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, ano chápu jak to myslíte a je to tak možné =). nakoupíte vouchery z jednoho emailu a po zakoupení voucheru pošlete jeho kód a své kontaktní údaje (jméno, příjmení a e‑mail) na e‑mail slevomat@barvamneuteces.cz, takto pošlete v jednou emailu více kodů a více informací =) Hezký den, Simča

Jan Skládal

Dobrý den,

zakoupil jsem 3 vouchery, ale doteď mi nepřišly registrační kódy ( a už je to 5 pracovních dní), můžete mi je zaslat?

Děkuji za zaslání registračních kódů.

Skládal Jan

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

Jan Skládal

Dobrý den,
ale to není odpověď na moji otázku.
Na slevomatu objednávm denně, takže vouchery mám. Ale vy píšete, že uplatnit máme takto:
Po zakoupení voucheru pošlete jeho kód a své kontaktní údaje (jméno, příjmení a e‑mail) na e‑mail slevomat@barvamneuteces.cz
Do 3 pracovních dnů vám přijde registrační kód, který pak uplatněte nejpozději 2 dny před akcí na webu Barvám Neutečeš.

A to jsem udělal a je 5 pracovních dnů a žásné registrační kódy jsem neobdržel.
Nebo mám použít čísla voucherů? Ale to byste snad takto nepsali?

Děkuji za odpověď

 Jan

Katka Krudencová

Dobrý den,
prosím jak mám koupit voucher pro dítě (10 let)?
Děkuji, Krudencová.

Slevomat.cz

Dobrý den,
dětská varianta je k dostání přímo na webu Barvám Neutečeš, není to už ale v rámci Slevomatu.
Hezký den :)

Miroslava

Krásný den, chtěla bych si s sebou vzít psa. Prosím o info, zda-li je to nějaký problém, jestli máte zkušenosti již s účinkujícími co měli pejska s sebou. Jestli nejsou barvy nijak závadné, což doufám, že nebudou, když se hází po lidech. Viděla jsem na fotkách, že lidé mají šátky přes pusu, tak když to pes vdechne, aby se mi neudusil. Jenom by mě zajímala nějaká zkušenost. A platí se za pejska extra poplatek? Nikde jsem se ničeho nedočetla. Díky za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslavo, po konzultaci s partnerem není zakázané s sebou pejska vzít, ale zároveň to partner nedoporučuje a nechává na zvážení majitele psa. Barvy obsahují kukuřičný škrob a potravinářské barvivo, tudíž v nich není obsaženo nic chemicky závadného. Za pejska není účtován žádný poplatek. Pěkný den, Honza

Eliška Stráská

Dobrý den,
včera jsem zasílala kódy voucherů na uvedený e-mail, ale registrační kódy mi zpět nepřišly.
Přijdou do pátku? Nebo se můžu jít zaregistrovat s kódem z voucheru?

Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško, do 3 pracovních dnů vám přijde registrační kód, který pak uplatněte nejpozději 2 dny před akcí na webu Barvám Neutečeš. Je to už v pořádku?
Hezký den, David :)

Kačenka Marvanová

Dobry den,
Pri zakoupeni voucheru a dnes a platbou kartou by jeste sel stihnout voucher na tento vikend do CB ?

Dekuji moc za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Kačenko, omlouváme se, že se nám nepodařilo získat odpověď od partnera včas a akce již proběhla. Věříme, že příště budeme schopni obratem zajistit veškeré informace.
Hezký den, David :)

Jana

Pokud dnes zakoupím woucher a hned dnes penize odeslu, stihnu se zaregistrovat na běh v ČB?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, omlouváme se, že se nám nepodařilo zajistit odpověď od partnera včas a akce již proběhla. Věříme, že příště budeme schopni obratem získat veškeré informace. :)
Hezký den, David

Jitka

Hezký den. Chci se zeptat, do kdy bude možnost zakoupit woucher na běh v Českých Budějovicích. Díky za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte, tím lépe :) Pěkný den, Honza

Tereza Tillmannova

Dobry den, vcera jsem vam posilala kod voucheru na sobotni beh v Praze. Bohuzel pozde jsem si precetla ze se musim takhle slozite registrovat. Myslela jsem ze se jen dostavim na mistou s Vasim poukazem. Dnes mam posledni den registrace u nich. Muzu od Vas dnes ocekavat ten kod? dekuji

Barvám Neutečeš

Dobrý den, vzhledem k tomu, že online registrace jsme již ukončili, přijďte prosím s kódem na stánek výdej startovních balíček a společně to na místě vyřešíme :) Můžete se zastavit buď ve čtvrtek či v pátek v Galerii Harfa (nacházíme se v přízemí mezi obchody Vodafone a Footlocker) nebo v sobotu přímo na místě akce. Hezký den, Karolina

Irena Nejedlá

Dobry den ,
3.5. jsem kupovala dva vouchery na sobotu do Prahy..jeste mi neprisel email s kodem a pisete zde ze se musi uplatnit 2 dny pred akci tak se chci informovat jestli jeste dnes prijde..
Děkuji za odpověď
Nejedlá Irena

 nejedla.irena@gmail.com

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno, registrace po emailu se již neodbavují, ideální pro vás bude stavit se s voucherem osobně do OC Harfa, kde Vám registraci provedou.Hezký den, Simča :)

Daniela Frydrýnová

Dobrý den, Praha je už vyprodaná? děkuji

Najik Naja

Dobry den chtela jsem zakoupit tri vouchery pro dospele osoby na beh ale koukam ze uz Prahu nemate :-( uz nebude? Potrebuji ti vedet nebo budu muset registrovat za 600 primo na jejich strankach kde pisi po uspesne registraci ze platba bude na miste pri vyzvednuti startovaciho balicku

Barvám Neutečeš

Dobrý den, na Prahu je již v tuto chvíli možnost zakoupit startovné pouze na našich stránkách či přímo v den akce. Hezký den, Karolina

Jana

Dobrý den,
v pátek jsem si kupovala tři vouchery, bohužel jsem se uklepla v jednom voucheru v čísle. Včera mi přišly dva kody, obratem jsem Vám zasílala správné číslo třetího voucheru. Zatím mi ale třetí kod nepřišel, když se podívám na voucher na slevomatu, je jako uplatněný dne 6.6., ale kod nemám. Mám strach, že se na sobotu již nestihnu zaregistrovat.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, vše by již v tuto chvíli mělo být vyřešené :) Hezký den, Karolina

Lucka Svetlíková

Dobrý den, včera jsem posílala já i kamarádka email s kódem voucheru ale mě zatím potvrzení nedorazilo. Vím že píšete 3 dny ale abych se stihla včas zaregistrovat?

Anežka Podloučková

Dobrý den, mám podobný dotaz jako ostatní. Koupila jsem si v neděli voucher na sobotní běh do prahy. Ihned jsem odeslala email pro kód k registraci. Ano, vím, že je napsáno do 3 prac. dnů, ale zároveň poslední registrace do 2 dnů před akcí, tudíž mám obavu, jestli se stihnu registrovat.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, všechny emaily máme v tuto chvíli vyřízeny. Pokud vám kód nedorazil, zašlete prosím email znovu. Hezký den, Karolina

zuzana

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat co je za barvi a jestli z mého oblečení půjdou normálně vyprat?

Barvám Neutečeš

Dobrý den, barvy jsou hygienicky nezávadné, testované a vytvořené z barviv do jídla. Ano, neměla byste mít ptoblém je z oblečení vyprat :) Hezký den, Karolina

Blanka

Dobrý den,
v pátek jsem kupovala vouchery. Hned jsem platbu poslala. Ještě mi od Vás nepřišli. Mám trochu strach, že se nestihnu zaregistrovat, když píšete, že registrační kód přijde do 3 pracovních dnů.
Prosím o prověření.

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

Kateřina

Dobrý den chci se zeptat jestli si lístek na běh mohu zakoupit i tam na ,,stratu" ? A také kolik se bezu km? Předem děkuji za odpověď

Barvám Neutečeš

Dobrý den, ano, startovní balíček je možné zakoupit přímo v den akce :)
Hezký den, Karolina

Darina Svatoňva

Dobrý den,nemohu najít jak se zaregistrovat ,pokud tedy nabízíte, registraci jako tým .Ráda bych zaregistrovala svoji rodinu (2deti +2dospely) Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

DObrý den, Darino, po zakoupení voucheru pošlete jeho kód a své kontaktní údaje (jméno, příjmení a e‑mail) na e‑mail slevomat@barvamneuteces.cz. Do 3 pracovních dnů vám přijde registrační kód, který pak uplatněte nejpozději 2 dny před akcí na webu Barvám Neutečeš. (http://www.barvamneuteces.cz). Pěkný den, Honza

Barvám Neutečeš

Dobrý den, ještě doplním informace ohledně dětí. Pro ty se startovné dá zakoupit přímo na stránkách www.barvamneuteces.cz :)
Hezký den, Karolina

jarmila.kendrova

Dobrý den,
jak je to prosím s velikostí trička při objednávce voucheru?

Barvám Neutečeš

Dobrý den, obdržený voucher zašlete na email slevomat@barvamneuteces.cz – na základě toho vám přijde registrační kód, pod kterým vytvoříte registraci přímo na stránkách www.barvamneuteces.cz – při registraci si vybíráte velikost trička :) Hezký den, Karolina

Petra Valentova

Dobrý den, v pondělí jsem posílala 2× voucher z e-mail petra.pasz@seznam.cz. Do kdy mohu čekat kódy k registraci? Dě­kuji

Barvám Neutečeš

Dobrý den, na email jsem vám odepisovala 29. 4. – přišel nám ale pouze jeden voucher. Pokud byste email nedohledala, napište mi přímo na email slevomat@barvamneuteces.cz a odešlu vám ho znovu :) Hezký den, Karolina

Katy Durisova

Dobrý den, lze i zaregistrovat tým s touto slevou?

Barvám Neutečeš

Dobrý den, ano, registrace týmu je možná :) Hezký den, Karolina

Svatava Nováčková

Dobrý den. Podobný dotaz jako má paní přede mnou. Chci zaregistrovat 2 dospělé a 2 děti. Děti píšete, že jsou za 400,– , ale v nabídce nejsou. Ty musím zakoupit přímo na stránkách pořádajícího akci? Děkuji

Barvám Neutečeš

Dobrý den, přesně jak píšete. Startovné pro dítě zakoupíte na stránkách http://www.barvamneuteces.cz/ :) Hezký den, Karolina

Kateřina Musilová

Dobrý den, chci koupit pouze jeden dětský lístek za zmíněných 400,–Kč, ale v nabídce se mi to pak nezobrazuje. Jak to mám prosím technicky provést?
Děkuji
Musilová

Barvám Neutečeš

Dobrý den, dětské startovné se dá zakoupit na stránkách www.barvamneuteces.cz :) Hezký den, Karolina

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru