Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Balíčky s řemeslnými českými i anglickými pivy: se sklenicí, masem i salámy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra a Pavel Kamasovi

Dobrý den, balíček jsem objednala včera s tím, že jsem četla dotazy zde a uklidnilo mě, že píšete, že v letních měsících neposilate zásilky v pátek kvůli skladovani. Tze se chci zeptat, proc mi byl balík odeslán dnes, když o víkendu hlásí opět 35 stupnu? U jiného zboží bych rychlost samozřejmě ocenila

pivogrando.cz

Dobrý den, balíček budeme odedsílat až v pondělí:))). Náš účetní systém automaticky objednává spedici při přijetí objenávky, Ale Vaši objednávku budememe připravovat až v pondělí dopoledne, a v úterý je u vás. Díky moc za info! Ivan, Pivo Grando.

Barbora Liriel Veselá

Dobrý den,
v případě zaslání balíčku, vydrží piva v těchto vedrech cestu?
 Děkuji

pivogrando.cz

Dobrý den,
piva to zvládnou bez problému. U nás jsou ještě v den expedice v lednici. Balí se do krabic z 5 vl lepenky + každá lahev je v bublinkové folii, takže teplotní šok nenastane. A druhý den jsou piva u vás. V letních měsících pak piva neposíláme v pátek ,aby neležela o víkendu ve spedičním skladu. Díky moc za dotaz! Ivan, Pivo Grando.

Martina Veselá

Dobrý den , chtela bych ten baliček co jsou jen piva. Dárek k narozeninám pro švagra na říjen. Jaká je trvanlivost i piv? děkuji

pivogrando.cz

Dobrý den, paní Veselá, piva mají záruku 5 – 7 týdnů, protože jsou živá. Takže to by v říjnu už nebyla úplně fayn.)))
Ale když si nás dáte do sledování, tak na září určitě budeme připravovat něco zajímavého, pouze s pivy a v dárkové krabici.
Díky moc, Ivan Pivo Grando.

Bc. Markéta Šantorová

Dobrý den, expirace masných výrobků je červen, červenec. Chtěla bych balíček věnovat k narozeninám v polovině července. Nebudou výrobky prošlé?Děkuji.

pivogrando.cz

Dobrý den, máme skladem pršuty a spol již s expirací srpen, takže vše bude v pořádku.
Díky moc za info.,Ivan Pivo Grando

Diana

Dobrý den, za jak dlouho od přijetí objednávky zboží odesíláte ? Děkuji

pivogrando.cz

Dobrý den, odesláme max. do 2 dnů pracovních dnů od objednání. Spedice pak doručí následující den.
Díky moc. Ivan, Pivo Grando

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru