Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezešvé podprsenky s push-up efektem na sport i běžné nošení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Wichová

Dobrý večer,dnes jsem přijala zásilku a k mému zklamání podprsenka vůbec nesedí. Objednávala jsem podle velikostní tabulky a věřila ,že to klapne. Nemám,bohužel, již údaje v emailu k návracení zboží. Mám jenom bublinkovou obálku ze zásilkovny s adresou odesílatele.Jak mám postupovat,abych zboží vrátila prodejci a peníze dostal zpět na účet? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, při vrácení zboží je třeba se řídit přímo dle obchodních podmínek partnera. (http://www.modnisperky.com/3-obchodni-podminky.htm). Pěkný den, Honza

Módní šperky

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená s podprsenkou, bohužel má celkem dost velký push-up efekt a ne vždy to každému sedne. Máte samozřejmě možnost zboží vrátit do 14 dnů

Dagmarka Mrázková

Dobrý den,dne 9.5.,jsem si objednala 1 ks podprsenky s push-up efektem(tmavě růžová). Chtěla jsem se zeptat,jestli by bylo možné, připsat k této objednávce, ještě 1 ks( v béžové barvě,vel.XL),abych nemusela znovu platit poštovné? Děkuji Mrázková Dagmar

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, to bohužel není možné, pokud chcete platit pouze jedno poštovné, je nutné udělat objednávku všech kusů zboží najednou. Hezký den, Simča :)

Žaneta

Dobry vecer, nebude mi velikost M velka, kdyz mam pres prsa necelych 80 cm a pod prsy 69 cm?

Módní šperky

Dobrý den, podprsenky jsou dost pružné a navíc mají celkem dost velkou vycpávku kvůli push-up efektu, takže velikost M, by Vám neměla být velká

Jaroslava Kapitolová

Dobrý den, chci si objednat, ale když mi to nepadne, jaká bude možnost výměny ?
Děkuji Kapitolová

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslavo, podprsenky lze vrátit na adresu: Revoluční 1704, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm. Vše o obchodních podmínkách partnera nalezente zde: http://www.modnisperky.com/3-obchodni-podminky.htm. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru