Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pozdravte rybky z Mořského světa: vstupenky pro jednotlivce i rodiny

4,4 / 5 Mořský svět Praha - Holešovice  (mapa) 1 235 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Jana

Do kdy je potřeba uplatnit voucher? Nikde jsem to nenašla, děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, voucher je nutné uplatnit do 2.6. Hezký den, Simča :)

lenka

Dobrý den chtěla jsem se zeptat vstupenka 1+1.děkuji za odpověď Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, tato varianta bohužel není v nabídce. Je třeba vybrat jednu z uvedených. Pěkný den, Honza

M.

Dobrý den,
jaký voucher prosím zakoupit pro 1 dospělého a dvě 11leté děti?
Děkuji, M.

Slevomat.cz

Dobrý den, v tomto případě se dá využít varianta 2+1. Hezký den, Simča :)

Andy

Dobry den, rodinne vstupne mohou pouzit i 2 blizke kamaradky se svymi detmi? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Andy, ano, rodinná vstupenka platí vždy pro dvě dospělé osoby a 1,2 nebo 3 děti podle varianty. Hezký den, Simča :)

Honza

Dobrý den jak je to se vstupem pro děti s průkazem ZTPP/P.Mám syna s tímto průkazem a nevím jaký voucher vzít.Byli bychom dva dospělí,dítě 9 let a již zmíněný syn.Díky za odpověď Honza

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo, ideální variantou pro vás bude " Rodinná vstupenka pro 2 dospělé a 2 děti do 14,99 let" pokud jsou obě děti mladší 14.99 let. Hezký den, Simča :)

B.

Dobrý den,
jen bych se ráda ujistila, že 1. května máte otevřeno. Otvírací doba je stejná jako ve všední den nebo je to jako o víkendu?
Děkuji.

Mořský svět

Dobrý den,
o státních svátcím máme otevřeno stále dle klasické otevírací doby.
Tedy ve středu 1.5. bude otevřeno od 8:30 do 18:00.

niky

Dobry den. Chci se zeptat, chteli bychom objednat vstupenky ale nevim ted kterou variantu :D Jsme dva dospely a dve deti. Jedna 4 roky a druha 22mesicu (takze skoro 2roky) ale urcite ma vic nez 80cm je velka. Je teda zapotrebi koupit 2+2?Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Niki, v tom případě vezměte variantu 2+2 :-) Pěkný den

Kateřina

Dobry den, mam stejny dotaz jako pani Simona, tedy jestli lze voucher 2+1 vyuzit jen pro 2 dospele. Diky :-)

Mořský svět

Ano lze – viz níže.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Jana CINKLOVA

Prosim o voucher 1dospely a 2deti,dekuji

Mořský svět

Dobrý den,

toto je pouze diskuze.
Vouchery si musíte zakoupit přímo na stránce akce.

Simona

Dobrý den, můžeme uplatnit voucher 2+1 i při návštevě jenom ve dvou, teda s přítelem, bez dítěte? Ďekuji

Mořský svět

Dobrý den,

voucher 2+1 můžete využít i jen ve dvou.

Fujinka Péťa

Dobrý den
Mám dítě 2 roky:) muzu s manželem uplatnit voucher 2+1? Dekuji

Mořský svět

Dobrý den,

samozřejmě :)
Těšíme se na vaši návštěvu.

Pavla

Dobrý den, je potřeba mít voucher vytištěn nebo stačí ukázat v mobilu, příp. nadiktovat kód voucheru? Děkuji za odpověď.

Mořský svět

Dobrý den,

stačí nadiktovat číslo voucheru na pokladně – klidně i z mobilu.

Jana Vanharkova

Dobrý den, mohu se zeptat na otvírací dobu o víkendu? Dekuji

Mořský svět

Dobrý den,

víkendová otevíraci doba je od 9:00 do 19:00.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Hana

Dobrý den prosím na kolik by vyšel stupně 1 dospělý a 3 deti do 15let?diky za info

Mořský svět

Dobrý den,

takovýto voucher v nabídce bohužl nemáme, nicméně dal by se použít voucher 2+2 za 499,–Kč

Dagmar

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak máte otevřeno o svátcích / 19.4.2019/?

Mořský svět

Dobrý den,
o státních svátcích máme otevřeno dle klasické otevírací doby.

andrea

Dobry den,voucher mate do 8.6.muzeme uplatnit i v srpnu.Nebo je to neomezene napr.do konce roku.dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, voucher je nutné uplatnit do 2.6. Hezký den, Simča :)

Eva

Dobrý den. Lze na mořský svět uplatnit kredity určené pro kategorii ZOO ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, zde se bohužel kredity uplatnit nedají. Kredity pro kategorii zoo se dají uplatnit pouze na tyto nabídky: https://www.slevomat.cz/praha/tag/zoo. Hezký den, Simča :)

Janka

Dobrý den,
je možnost čerpat voucher 8.6.2019? Tento termín jedeme do Prahy, dříve se tam bohužel nedostaneme. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Janko, voucher je nutné využít do 2.6. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak vám případná další akce neunikne, Hezký den, Simča :)

Martina

Dobrý den,
četla jsem, že máte 2 patra a do horního se nedostanu s kočárkem… Je možné kočárek nechat někde dole – uvnitř, ne venku na ulici? Případně i dětské odrážedlo?
Děkuji.

Mořský svět

Dobrý den,
v případě kočárku čí odrážedla lze „zaparkovat“ u pokladny.

Pavel

Dobrý den, když mám jedno dítě do 80cm a druhé nad 80cm a do 15 let, tak je možné zakoupit balíček „Rodinná vstupenka pro 2 dospělé a 1 dítě do 14,99 let“ nebo je potřeba „Rodinná vstupenka pro 2 dospělé a 2 děti do 14,99 let“? Děkuji, Pavel.

Mořský svět

Dobrý den,

v tomto případě postačí vstupenka 2+1.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru