Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha s kroužkovou vazbou

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 400 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lenka Marešová

Dobrý den,
takže 1–4 kusy můžu objednat za jedno poštovné? Mám to napsat do poznámky?

Díky,
 Lenka

Computer MCL Brno

Dobrý den. Psát nic nemusíte. Stačí když to pošlete v rozmezí 24 max 48 hodin.

Lenka Marešová

Dobrý den,
Kolik fotoknih je možno objednat na jedno poštovné? Platba předem, Zásilkovna.

Díky,
Lenka Marešová

Computer MCL Brno

Dobrý den,
od pěti kusů máme sdruženou dopravu za 149Kč.

Petr H.

DObrý den,
lze vložit místo fotek naformátovaný text ? Zachová se formátování ? Barva písma a font a typ fontu ? Rád bych vytiskl tímto způsobem zpěvník.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
bohužel program nedokáže převzít formátování. Je nutné text do programu napsat a znovu si jej naformátovat.

Nikol Vácová

Dobrý den,
před tím, než zakoupím voucher na 48 stránkovou fotoknihu, potřebuji ještě zodpovědět dotaz, zda mi můžete 48 stránkovou fotoknihu svázat do větší spirály pro min. 96 stran? Mám v plánu, že bude fotokniha od Vás sloužit vlastně jako fotoalbum, do kterého se fotky budou vlepovat. Tím kniha nabude na objemu. Už mám na Vašich stránkách vytvořený projekt.

Dále by mě zajímalo, jestli tisk v matu je za příplatek?

Děkuji.
Nikol Vácová

Computer MCL Brno

Dobrý den,
teoreticky by to mělo jít :). Jen je nutné nás kontaktovat telefonicky po odeslání objednávky. Abychom se domluvili na větších kroužcích. V současné době máme matný papír 250g v akci bez příplatku.

Nikol Vácová

Dobrý den,
platí nabídka také pro formát A4 na šířku, tj. kroužková vazba po kratší straně?
A pro jistotu se zeptám, 48 stran znamená 24 listů potištěných oboustranně?
Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den, pokud si zakoupíte voucher na fotoknihu s kroužkovou vazbu na výšku, můžete si vytvořit fotoknihu na šířku. 48 stran je 24 listů.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru