Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské šaty Alpine Pro: příjemný materiál, na výběr z 8 variant

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na materiál šatů: jde o 100% bavlnu? Píšete – bavlněný základ, tak v tom vidím chyták .-)…Děkuji, V.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Veroniko,
nevím který model šatů myslíte ( v této akci běží několik modelů). Každopádně u každé varianty se lze přepnout do našeho eshopu (modrý nápis varianty A,B,C …), kde máte podrobné složení materiálu.

Hezký den Katka

Veronika

Dobrý den, jak jsou prosím šaty dlouhé,(pod kolena, nad kolena), tím jak nejsou na figurantce, neumím to moc odhadnout. díky za info.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Veroniko,
všechny šaty nabízené v této akci jsou nad kolena, jen modely D a E jsou o trochu delší, ale rozhoduje Vaše výška.
Hezký den Lenka

Romana

Dobrý den! Chtěla jsem se zeptat, zda je možné šaty vrátit, nebo vyměnit i na prodejně ve Slaném?Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Romano,
samozřejmě po předchozí domluvě to možné je.

Hezký dne Katka

Petra Jandovská

Dobrý den,

chtěla bych si objednat šaty A a vyzvednout v prodejně ve Slaném. Můžu si tam hned šaty zkusit a pokud by mi nebyly nebo by se mi nelíbila barva, tak je rovnou vrátit?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Petro,

šaty si můžete zkusit rovnou na prodejně ve Slaném, v případě, že by Vám nevyhovovali, nemusíte zboží převzít a poté bude objednávka stornovaná na Slevomatu.

Přeji Vám hezký den. Petra

Eva Brunerova

Dobrý den, mám zájem o šaty typu B. Váhám, mezi velikosti L a XL mám široké boky a úzký pas. Můžete mi prosím premerit u těchto velikosti pas a boky? Předem moc děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, velikostní tabulku najdete dole v nabídce. V tabulce jsou uvedeny míry v centimetrech. Pěkný den, Honza

O.

Dobrý den, včera mi dorazily 2× šaty, z toho jedny jsou pro kamarádku. Mně střihově nesedí, tak by jsem potřebovala vrátit, kamarádka je má dobré. Problém je v tom, že fakturu jsem dala kamarádce a ta ji aktivně vyhodila…Mohu zaslat 1× šaty zpět bez faktury? Případně, můžete mi zaslat fakturu novou emailem? Děkuji. O.V.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den O.,

šaty nám zašlete zpět alespoň s průvodním dopisem, kde uvedete číslo objednávky, Vaše jméno a adresu spolu s žádostí o stornování objednávky.

Přeji Vám hezký den. Petra

Milena Gallinová

Dobrý den, máte v Lounech adresu Mírové náměstí nebo U Zastávky? A jaké je PSČ prosím? Pro vrácení zboží. Děkuji, Milena

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Mileno, zboží je možné zaslat zpět na adresu U Zastávky 2905 nebo i na Pražská 82. U obou je PSČ 440 01 Louny.

Barbora

Dobry den, jakym zpusobem je pripadne mozne vymenit velikost? Kupuji jako darek. Dekuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Barboro,

zboží můžete zaslat na naší adresu K Sporting s.r.o., U Zastávky 2905, Louny spolu s fakturou, kam připište za jakou velikost si přejete vyměnit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Daniela

Dobrý den, jak dlouhé jsou šaty na ramínka C a šaty G počítáno od ramen. Děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Danielo,

jakou velikost chcete přeměřit?

Přeji Vám hezký den. Petra

Daniela

Prosím u velikosti XL. Děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,

šaty jsem Vám přeměřila, šaty C – 95 cm, šaty G – 94 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru