Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ježíškova vnoučata staví výtah pro seniory: příspěvky ve výši 200 až 5000 Kč

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Jarmila Králová

Dobrý den, na fb nabízíte různé setkání s různými lidmi. Jak to funguje? Můžu si vybrat, s kým bych se chtěla setkat, nebo to je náhodné, nebo podle výše příspěvků? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, u této nabídky darujete peníze na stavbu výtahu. V jiných nabídkách si můžete vybrat za určitou částku s kým strávíte nějaký čas, podle Vašeho výběru a dané finance poputují na vybraný projekt :)

Hela

Dobrý den,
mám dotaz mám na svém kontě 150 kreditů mohu je použít na ježíškova vnoučata? Na vánoce jsem přispěla a toto považuji za velice rozumné. Děkuji Hela

Slevomat.cz

Dobrý den, Helo, kredity máte od nás pro sebe pro radost, proto nejdou uplatnit v rámci charitativních akcí. Pěkný den

Věra

Dobrý den, je dar koncipován tak, aby ho bylo možno odečíst od daňového základu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro, pokud dar potřebujete odečíst z daňového základu, stačí poslat na e-mal: starosta@krucemburk.cz tyto údaje: Jméno a příjmení, trvalá adresa, částka finančního daru a přiložit voucher v PDF. Do konce května 2019 obdržíte potvrzení, které Vám bude sloužit jako doklad pro uplatnění odpočtu daru. Hezký den, Simča :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru