Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

6 ks měsíčních kontakt. čoček TopVue Air + roztok nebo jen roztok Gelone 360 ml

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Tomáš

Dobrý den, lze si objednat i čočky s jiným zakřivením (konkrétně se zakřivením 8,4). Děkuji za informaci

Tomáš

Dobrý den,
lze si objednat i čočky s jiným zakřivením (konkrétně se zakřivením 8,4).
Děkuji za informaci

Alensa Medical s.r.o.

Dobrý den,
omlouváme se za pozdní reakci. Čočky TopVue vám bohužel se zakřivením 8,4 nabídnout neumíme.
Pěkný den,

Jan Honzis

Dobrý den,
zakoupil jsem si 4 roztoky. Lze nějak jednoduše objednat najednou? Slevový kód lze zadat pouze jeden na objednávku a nechce se mi dělat 4 objednávky
děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, pokud chcete objednat více roztoků, stačí v košíku změnit počet kusů na čtyři :) Pěkný den

Lenka Voňková

Dobrý den.
Syn má dioptrie, cylindry i osy.
U čoček chcete znát pouze dioptrie. To stačí k tomu, aby je mohl nosit celý den místo brýlí.

Za odpověď Vám předem děkuji.

Alensa Medical s.r.o.

Dobrý den,
vás syn má tedy nespiše oční vadu – astimatismus, tedy potřebuje Torické čočky. Tato nabídka čoček je na Sferické čočky (standardní korekce zraku ±) . Torické i sferické čočky jsou samořejmě vhodnoe i na celodenní nošení.
Přeji pěkný den,

Klára

Dobrý den,
platí voucher i na barevné nedioptrické čočky?

Alensa Medical s.r.o.

Dobrý den, voucher platí pouze pro dioptrické čočky TopVue Air.

Pěkný den,

Marcela Pochová

Děkuji za odpověď,ty čočky jsou použít místo brýlí na kterých mám dioptrií 2.5 ,používám ke čtení,už vím, že se s nimi nesmím koupat,ale když je mimo jiné budu mít celý den,nebudou mi vadit při koukání do dálky,ptám se protože brýle musí sundat, díky za odpověď

Alensa Medical s.r.o.

Čočky jsou určeny pro celodenní nošení. Pokud jsou čočky skladovány v roztoku dle návodu, problémy nevzniknou. Každe oko je jiné, může se ojediněle stát, že čočka si okem nebude rozumět. Rešením je nalezení těch správných čoček, které vám budou vyhovovovat.

Pěkný den

Marcela

Mám brýle na čtení 2,5 ,zda mohu čočky mít celý den a koupat se s nimi i v moři, děkuji za odpověď

Alensa Medical s.r.o.

Dobrý den, čočky jistě nejsou překážkou v kombinaci s brýlemi a velikostí vašich dioptrií. U 30denních čoček bych ale koupání nedoporučoval. Koupat se můžete s čočkami jednodenními, zde nehrozí riziko zánětu a případných dalších komplikací.

Přeji pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru