Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fotoobraz z vlastní fotografie

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Vlasta V.

Dobrý den, již dříve jsem využila vaši nabídku na fotoobraz – potřebuji vel 50×50, kdy jsem si u vás objednala a zaplatila rozměr: 45×65, je tato možnost stále platná?
Děkuji za odpověď.

99print.cz

Dobrý den, paní Vlasto,

Lituji, ale voucher lze využít pouze na zakoupený rozměr fotoobrazu.

Pěkný den
 Pavel

Iva

Dobry den,jen dotaz k rozmeru 100×70.Tech 100 je sirka?dekuji za odpoved

99print.cz

Dobrý den, paní Ivo,

Fotoobrazy se vyrábí dle orientace dodané fotografie jak ji vidíte v pc. Pokud objednáte například fotoobraz 80×60cm a foto je na šířku, je delší strana šířka. Jestli máte foto na výšku, je delší strana výška.

Jednoduše foto které vidíte v pc, bude vždy přeneseno dle této orientace.

Pěkný den
 Pavel

Lucie

Dobry den, pokud se mi foto ulozi, akorad se mi nasledne cela objednavka neulozi do kosiku, co mam delat? Dekuji

99print.cz

Dobrý den, paní Lucie,

Pokud jste foto uložila, musíte přejít do košíku v pravém horním rohu webu. Návod naleznete zde: http://www.99print.cz/fotoobrazy-vlastni-foto/8-fotoobraz.html a také na svém voucheru.

Pěkný den
 Pavel

Robert Rušar

Dobrý den. Je u vytváření obrazu z vlastní fotografie z mobilu k dispozici nějaká indikace výsledné kvality?

99print.cz

Dobrý den, pane Roberte,
Jakmile foto nahrajete, je foto použitelné k tisku. Pokud nahrát nepůjde, je nepoužitelné.
Jestliže si chcete být jistý, zašlete nám foto k posouzení na info@99print.cz.
Pěkný den
 Pavel

Daniela Koudelková

dobry den, je mozne na jedno postovne objednat 5ksobrazu ruznych formatu?

99print.cz

Dobrý den, paní Danielo,

Poštovné je do 10ks v jedné objednávce jednotné. Info naleznete u akce a také zde: http://www.99print.cz/fotoobrazy-vlastni-foto/8-fotoobraz.html

Pěkný den Pavel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru