Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

V kraji vína: pobyt s polopenzí přímo v srdci Lednicko-valtického areálu

4,4 / 5 Penzion Myslivna Lednice (mapa) 70 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marketa Göblova

Dobrý večer,mohu se zeptat kdy budou v prodeji vochoury na červenec?Mám uz rezervovaný pobyt na myslivně na 12,13,14 červenec děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Honza

Natálie Labovská

Dobrý den,
mohu se zeptat jde využít i 26.8. – 28.8.

Slevomat.cz

Dobrý den, Natálie, tuto nabídku bohužel v období letních měsíců července a srpna využít nelze. Děkujeme za pochopení a přejme pěkný den

Denisa

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte volný termín v období 12.9. – 15.9.?
Děkuji za odpověď

Penzion Myslivna

Dobrý den, bohužel v tomto termínu nemáme již volnou kapacitu. Volné jsou následující dva víkendy v září. Hezký den Zelíková Irena

Sandra Pezlová

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na volný termín 21.6.-23.6. Dva dospělí

  • dítě 7 let. Děkuji
Slevomat.cz

Dobrý den, Sandro, o dostupnosti termínů se prosím informujte na e‑mailu penzion@myslivna-lednice.cz nebo na telefonu +420 604 564 111 (volejte denně kromě neděle v čase 9–20 hodin). Pěkný den, Honza

Barbora Horníková

Dobrý den, máte prosím volno v termínu 21.-23.6.? Dva dospělí a dítě 8 let. A pokud ano, vaříte i bezlepkově? Dě­kuji

Penzion Myslivna

Dobrý den,
bohužel v tomto termínu nemáme již volnou kapacitu. Hezký den Zelíková Irena

Jitka Marešová

Dobrý den, ráda bych si objednala pobyt v penzionu Myslivna, chtěla jsem se zeptat, zda je možno zarezervovat termín 15.7.-18.7.2019, případně pozdější, pobyt by byl pro 2 dospělé osoby + 2 děti. Zajímala by mě cena a zda je možno případně úhrady uskutečnit pomocí bonusové karty gallery beta . Velice Vám děkuji za odpověď. Jitka Marešová

Penzion Myslivna

Dobrý den, termín je možno rezervovat. Neznám věk dětí tudíž nemohu stanovit cenu. Akce na prázdninové pobyty poběží později.
Bonusovou kartu Gallery beta nepřijímáme. Hezký den Zelíková Irena

Jaroslav

Dobrý den, zeptám se na termín 19.8.-23.8.2019 pro 6 osob a 2 děti 6 a 10 let

Penzion Myslivna

Dobrý den, v tomto termínu máme volnou kapacitu. Hezký den, Zelíková Irena

Aneta Arpasova

Dobry den mate volno od 31.5. do 2.6.pro 2 dospělé a 1 dite 21mesicu?

Penzion Myslivna

Dobrý den, bohužel v tomto termínu nemáme již volnou kapacitu. Hezký den, Zelíková Irena

Natálie Labovská

Dobrý den. jde voucher využít v srpnu ? děkuji za odpověď

Slevomat.cz

dobrý den, Natálie, voucher je platný pouze do 25. 6. 2019 a 1. 9. – 15. 12. 2019. Tudíž v srpnu jej nelze uplatnit. Pěkný den, Honza

Hovorková

Dobrý den, poslala jsem Vám 2.645Kč na účet : 5192312/0800, VS: 9000965135, prosím o info kdy mi zašlete voucher? Moc děkuji a zdravím
Hovorková

Slevomat.cz

Dobrý den, žádnou objednávku pod tímto variabilním symbolem ve vašich objednávkách nevidím. Vouchery jsou odeslány na email okamžitě po připsání financí na náš účet. Hezký den, Simča :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru