Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kurz angličtiny v Praze: 10 vyučovacích hodin, co vás posunou dál

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alzbeta

Rikam mi to ze nemohu koupit ???

Slevomat.cz

Dobrý den, Alžběto, jediné omezení které vás může potkat je počet kusů na osobu. Můžete totiž zakoupit max. 1 voucher na osobu. Jinka by mělo být vše bez problémů. Hezký den, Simča :)

Michaela

Jak vyberu správnou úroveň, do které se zapsat?

Kurzy angličtiny Praha

Dobrý den, Michaelo,

děkuji Vám za Váš zájem o kurzy angličtiny. Podívejte se, prosím, na podrobnější informace níže, kurzy jsem Vám seřadila od nejméně pokročilého po nejpokročilejší.

V kurzech A1+/A2 umí studenti zatím pouze přítomný čas prostý a částečně minulý čas prostý, který v následujících týdnech budeme důkladně procvičovat, mimo jiné formou různých her apod.

Úterní kurz A2 je také ještě podle učebnice Elementary, studenti znají přítomný čas prostý i minulý čas prostý, jiné časy zatím většinou nikoli. Nyní jsme u 10. lekce, procvičujeme stupňování přídavných jmen. Na jaře budeme nově probírat přítomný čas průběhový.

Ćtvrteční kurz A2 je již podle učebnice Pre-Intermediate, studenti znají přítomný čas prostý i průběhový, minulý čas prostý, předpřítomný čas prostý a různé prostředky pro vyjadřování budoucnosti. V průběhu jara budeme mimo jiné opakovat minulý čas prostý a nepravidelná slovesa, poté budeme nově probírat minulý čas průběhový.

Pondělní kurz A2 – studenti znají totéž co ve čtvrtečním kurzu + minulý čas průběhový, nyní procvičujeme různé prostředky pro vyjádření budoucnosti.

Středeční kurz B1 je nejpokročilejší, studenti znají různé časy, trpný rod, podmínkové věty, mají poměrně širokou slovní zásobu, na jejímž rozvíjení dále pracujeme. Nyní zrovna procvičujeme vztažné věty. V kurzu používáme učebnici Intermediate.

Pokud byste si v některém z kurzů chtěla rezervovat místo, napište mi, prosím, zprávu :)

Lenka Weinbergerová, lektorka
Kurzy angličtiny Praha

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru