Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dopřejte odpočinek a krásu: zkrášlující a relaxační balíčky pro dámy

4,7 / 5 Centrum PROline Body Příbram  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Eva Filipovská

Dobrý den paní Procházková,
právě jsme se byly s mamkou objednat na procedury, které jsem zakoupila na Slevomatu „Relaxační balíček (zábal + masáž)“, ale podle slečny na recepci nelze dělat zároveň tak, jak jste mi psala cca před měsícem – že bychom na sebe čekaly 30 min. (mail jsem jí četla). Docela mě to mrzí, protože jsem koupila mamince k narozeninám s tím, že půjdeme spolu. Teď jsme objednané každá na jiný den tj. 16.4. a 17.4. Pokud by šlo nějak změnit, byla bych moc ráda, pokud ne, nedá se nic dělat. Děkuji za pochopení. Filipovská

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, omlouváme se za vzniklé komplikace. Slevomat je pouze zprostředkovatel nabídky a pro rezervaci se musíte obrátit přímo na salon na telefonním čísle 721 912 655. Hezký den, Simča :)

Eva Filipovská

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, kdybych koupila dvakrát první variantu Relaxační balíček (zábal + masáž), bylo by možné, abychom přišly s mamkou společně a nějak se prostřídaly nebo bychom šly stejně po sobě? Jestli bychom mohly procedury absolvovat současně… Předem děkuji za odpověď.

Filipovská

Centrum PROline Body

Hezký den,společně přijít můžete,ale vždy bude jedna čekat cca 30.minut na druhou. Nebo si u nás k tomu přidat třeba skořicový zábal s lymfovenem,aby vám to uteklo. Není problém si u nás dát kávu nebo čaj a počkat v příjemném prostředí . Děkujeme a těšíme se na vás. Iva Procházková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru