Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poznejte svůj původ: genealogický DNA test rodových linií

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Nataša Richterová

Dobrý den, do 31.5.2019 je potřeba objednat testovací sadu nebo už i odeslat stěry do laboratoře? Jde mi o to, jestli mohu test objednat nyní a odběry zaslat do laboratoře třeba až v červenci? Děkuji

Genomia

Dobrý den, do 31.5.2019 je třeba zadat objednávku testu, čímž se uplatní voucher. Vzorek poté můžete poslat i po tomto datu např. v červneci. Pěkný den. Vaše Genomia.

Jitka

Dobry den, jaky test zjisti jestli mame v rodine zidovske predky? Dekuji

Genomia

Dobrý den, testujeme mateřskou a otcovskou linii. Pokud Vám vyjde typicky židovský haplotyp, máte zjevně mateřskou nebo otcovskou linii židovského původu. Kromě linie matek a otců máte ale řadu předků, o jejichž původu se z genealogického testu nedozvíte nic. Vaše Genomia

Jiří Puha

Dobrý den máte zde mnoho testů v nabídce.Jak se jmenuje test který zjistí můj původ jestli jsem Slovan apod.? Děkuji

Genomia

Dobrý den, příslušnost ke slovanským liniím Vám zjistí základní test otcovské linie. Vaše Genomia

mirka

co přesně bude ve výsledku (počínaje mm dědečkem nebo pouze určení skupiny před tisíci lety?
Děkuji za odpověď!

Genomia

Cílem testu je nalezení Vaší haploskupiny. Historické souvislosti jsou informativní. Vaše Genomia

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru