Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohodová dovolená na Šumavě: ubytování s polopenzí a spoustou výletů

4,6 / 5 Hotel na Stráži Šumava (mapa) 124 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Stanislav Šindelář

Dobrý den platbu jsem odesílal v pátek přes internet banking bohužel platba bude odeslána až v pondělí 10.6.Není to problém když jsem měl zaplatit do 9.6?
Děkuji za odpověď Šindelář.

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislave, prodloužila jsem Vám dobu splatnosti až do 21.6. Takže bude vše v pořádku. Hezký den, Simča :)

Bohumír Chmelař

Dobrý den. Děti do 11 let mají ubytování na noc s polopenzí za 390kč,to je na dvě noci 780kč a starší dcera bude mít ubytování na noc s polopenzí za 500kč a na dvě noci za 1000kč.Vyjde tedy levněji koupit ještě jeden voucher pro děti jestli dobře počítám.

Hotel na Stráži

Samozřejmě. S pozdravem Jarka Brabencova

Zdenka Šebková

Dobry den, nez zakoupom voucher-mare prosim volno pro dva 23.9. – 26.9. ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko, o dostupnosti termínů se prosím informujte přímo u partnera na e‑mailu hotelnastrazi@jbjm.cz nebo na telefonních kontaktech 606 916 585 či 376 390 142. Pěkný den, Honza

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
S pozdravem Jarka Brabencova

Jana

Máte prosím moznost uschovat kola během pobytu?

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, samozřejmě.
S pozdravem Jarka Brabencova

Katka

Dobrý den, je možno koupit dva poukazy na dve noci a spojit je? 5 noci uz je hodně a tři noci málo , 4 jsou optimální :-) dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, to by neměl být problém, pro přesnější informace se informujte přímo na e‑mailu hotelnastrazi@jbjm.cz nebo na telefonních kontaktech 606 916 585 či 376 390 142. Přeji pěkný den :)

Hana K

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín od 16.-18.4. ? Rády bychom přijely s kamarádkou a dvěma psy ( border kolie+ ridgeback).
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnera na e‑mailu hotelnastrazi@jbjm.cz nebo na telefonních kontaktech 606 916 585 či 376 390 142. Domácí mazlíčci mají pobyt zdarma, ale nahlašte oba pejsky při rezervaci. Pěkný den, Honza

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Erich

mam dotaz kdys jsem 1 o.s. tak budu platit za dva Kohlross

Hotel na Stráži

Prosím zavolejte 605 916 585. S poz­dravem Jarka Brabencova

Lada V

Dobrý den, proč je cena uvedena jako balíček pro dva, když se pak cena zdvojnísobí? Neříkám, že není cena výhodná, ale takto to nebývá zvykem – když balíček, pak konečná cena.

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, jako provozovatel předpokládám, že cena je konečná.
S pozdravem Jarka Brabencova

Jitka Oburkova

Zdravím,chci sr optat,kolik wc a sprch je na patře a kolik hostů je při plné kapacitě na patře. Máme zajem o termin od 21.7.-24.7.19.

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu Vám mohu vyhovět.
S pozdravem Jarka Brabencova

Marie Černá

Mám zájem o koupi pobytu v hotelu na Stráži. Vybrala jsem poukaz, přihlásila se a zaškrtla že chci uplatnit svých 100 kreditů. Bohužel jsem špatně vybrala platbu, košík jsem zrušila a chtěla objednat znovu. V druhé objednávce se mi nabídka na uplatnění již neobjevila. Tak si dál nevím rady. Chci platit převodem. Můžete mi poradit. Děkuji Marie Černá

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, dnes v 10h ráno Vám bylo zpět připsáno 100 kreditů. Nyní by vám měli jít uplatnit bez problémů. Hezký den, Simča :)

Jana K

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli je možné se u Vás ubytovat od 22.3.-24.3.
Děkuji za odpověd
Jana K

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
S pozdravem Jarka Brabencova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru