Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

15denní proteinová dieta KETOAKTIV®: zhubněte a očistěte tělo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

jana šalomounová

Dobrý den,chci se zeptat zda je možné dietu užívat při intoleranci na laktózu?
děkuji za odpověď

KETOAKTIV

Dobrý den, bohužel ne. RH

lanová

Dobrý den. V informačních materiálech není naprosto NIC o mléčných výrobcích. Mléko, jogurt, sýr, tvaroh. Nevím, proč zde není jediná zmínka o nich. V jiných keto dietách měla kamarádka povolen např. tvaroh, tady nic. Taky oříšky nic.
Pokud má hubnoucí nad 90kg, píšete, že má přidat 1 jídlo na den – kam ho zařadit? Díky za odpovedi.

KETOAKTIV

Mléko a ani jogurty v této dietě povolené nejsou. Tvaroh můžete přidat od druhé fáze 1 vrchovatou polévkovou lžíci, třeba na palačinku.

Ořechy povolené nejsou. Jsou velmi kalorické. Páté jídlo můžete zařadit do doby, která Vám vyhovuje. Kdy máte největší pocit hladu během dne.

Můžete si také dát dvě jídla v poledne nebo dvě jídla za sebou k večeři. Záleží jen na Vás

Lenka Boumová

dobry den jaky je zde celkovy denni kaloricky prijem?dekuji

KETOAKTIV

Dobrý den, tento dietní program funguje na principu ketózy, nikoliv sledování kalorií. RH

Marta

Dá se balíček zaplatit benefity beta galery

KETOAKTIV

Dobrý den, toto je dotaz na Slevomat. RH

Renáta Vlčková

Dobrý den,
můj balíček ve slanější variantě neobsahoval krém s drůbeží příchutí, který je uveden v seznamu .

KETOAKTIV

Dobrý večer, prosím kontaktujte mě romana.kucerova@grisbi.cz a hned vše vyřešíme. Kučerová RH

Lena

Dobrý den, když si objednám slanější verzi-bylo by možné vyměnit 4× bublaninu višňovou za cokoli jiného-to bych nechala na vás? Višně/třešně mi nedělají dobře.

KETOAKTIV

Dobrý den,
bohužel v boxech se složení nedá měnit. Pokud by jste chtěla nějaká jídla si dokoupit můžete na našem webu: www.ketoaktiv.cz
Tým RH

Majka pechánová

Dobrý den, je ,prosím , možné doobjednat si pouze omelety a dezerty? děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, zatím ne, ale snad už koncem tohoto týdne spustíme nový web, kde bude možné objednat po jednom kusu sáčky i tyčinky. www.ketoaktiv.cz. RH

Radka

Dobrý den, po urgenci mi ihned paní z firmy volala a chybějící balíčky byly doručeny spolu s dárkem – takže přístup firmy byl nakonec v pořádku, za což jsem ráda a děkuji.

KETOAKTIV

Dobrý den, také děkujeme. RH

Reta Reta

Dobrý den. Můžu si někde objednat jen jednotlivá jídla ? Případně jaké je možné objednat nejmenší množství jednotlivých jídel? Děkuji za odpověď.

KETOAKTIV

Dobrý den, ano vše z boxu si můžete objednat na webu www.ketoaktiv.cz

Radka

Dobrý den, v balení mi chyběly 4 balíčky, firma na mé maily nereaguje a tak mi to přide celkem nefér. Jak to vyřešit?

KETOAKTIV

Dobrý den,
reagovala sem hned na Váš email. Je chyba, že občas naše emaily chodí do nevyžádané pošty. Chybu v dodávce jsme ihned napravili a balíček se zbytkem zboží jsme již ten den odeslali. Podle naší dnešní komunikace balíček ještě nedorazil. Tedy jdu zjistit kde je problém a o všem Vás budeme informovat. RH

Alena

Dobr, den, posielajte prosim balíček aj na Slovensko? Za akú cenu?
Dakujem za odpoveď.

KETOAKTIV

Dobrý den, dopravné na Slovensko je 5 Euro.RH

Tereza

Dobrý den, objednala jsem si slanější variantu. Jak si mám jídla rozvrhnout, nebo je jedno, které jídlo si kdy vezmu? Potřebuji vedět co je snídaně, oběd, večeře. Děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, je to v celku jedno, ale většinou je k snídaní a svačině sladké jídlo a k obědu a večeři slané. Ale opravdu záleží jen na Vás, jak si jídla rozvrhnete. RH

Petra

Dobrý den, mužu zde platit flexi passy sodexo.Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, tato nabídka spadá do kategorie zboží a na zboží se Sodexo poukazy uplatnit nedají. Více informací se dozvíte zde v přiloženém odkaze https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den, Simča :)

Ivana

Dobrý den,po skončení 15 denní diety se budu pochopitelne držet navodu jak dal,předpokládám, že zeleninu už mohu jist všechny druhy- ne jen ty povolene.Ryby losos, tuňák apod. mohu také? Děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, ano u zeleniny už nemáte žádné limity. Ryby můžete také, bez omezení. Vynechávejte zejména sacharidy v podobě pečiva, sladkých nápojů, cukrovinek, většího množství ovoce a pod. Držíme palce RH.

Ivana Zemanová

Dobrý den,mohu misto pohyb.aktivity chodit do infra sauny .Dale se chci zeptat zda mohu rozmixovanou uzeleninu uvarenou v páře zaimprovizovat na polévku tzn
.dolít vodou a kořeni. A po skonceni cele 15denni diety-jde proteinova snídaně z běžných potravin např. Jogurt s přidáním proteinoveho prášku apod
 Děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, pobyt v sauně pohyb nenahradí. Povolené druhy zeleniny jíst můžete. Návod na stravování po skončení diety najdete v balíčku v materiálech. RH

Nicole

Dobrý den, obsahují tato “jídla” lepek?

KETOAKTIV

Dobrý den, ano obsahují. Chystáme nový web www.ketoaktiv.cz a postupně budeme přidávat i bezlepková jídla. Cca během března. RH

Lilly

Dobrý den, zajímalo by mně, jaký postup je při přípravě jídla, konkrétněji: zda je nevyhnutné mít mikrovlnku, nebo to zvládnu i bez ní, děkuji za odpověď.

KETOAKTIV

Dobrý den, veškeré návody budete mít v návodu. Lze připravovat i bez MW. Zalitím horké vody a klasicky na pánvi. RH

Iva Klepišová

Dobrý den. Do kdy tato nabídka na slevomatu platí? Nikde to není uvedeno, na rozdíl od ostatních nabídek.

KETOAKTIV

Dobrý den, termín tam je uveden. Akce končí 10.3., ale budeme ji o dva týdny prodlužovat. RH

Ladislav

Dobry den,
Mel bych o balicek zajem ovsem mam obavu, ze velikost porci a kalorie je uzpusobena pro zeny. Cim krome zminene zeleniny lze porce uzpusobit?
 Diky

KETOAKTIV

Dobrý den, pokud vážíte nad 90kg, měl byste mít jedno proteinové jídlo navíc. Tzn. koupit si dvě balení a navýšit o jednu porci. RH

Ivana Zemanová

Dobrý den,mohu při úpravě zeleniny použít elektricky gril-bez tuku?A jestli mužů při dochucování používat chili papričky?Pit vodu s citronem? Děkuji Ivana

KETOAKTIV

Dobrý den, ano, gril používat můžete, Chili papričky také a co se týká citronu, také ano. RH

KETOAKTIV

Dobrý den, ano můžete používat gril bez tuku. Chilli papričky samo také můžete. Tým RH

Alena

Dobrý den, zatím jsem nenašla složení výrobku, zda obsahuje soju, jaká sladidla, jaká protein a tak dále.

KETOAKTIV

Dobrý den,
prosím o zaslání dotazu na email romana.kucerova@grisbi.cz dopošlu Vám složení.
Kučerová

Jindřiska

Dobrý den. Kolik jídel se má jist denně ??
Dekuji

KETOAKTIV

Dobrý den, rozpis jídel je součástí balíčku a najdete ho také zde. Odkaz ke stažení.
RH

 https://www.redukcehmotnosti.cz/shop/nabidka-produktu/28/hotove-boxy-na-15denni-dietu/1/ketoaktiv-sladsi

Lucie S.

Dobrý den,
zboží jsem vracela v zákonné lhůtě. Odeslala na uvedenou adresu pro vrácení a vaše firma dělá mrtvého brouka, zboží leží nevyzvednuté na poště už skoro 14 dní. Pokud nebudete jednat, budu věc řešit jako podvod a klamání spotřebitele. A vás ostatní potencionální zákazník před nima varuju!!!.
Nespokojená zákaznice.

KETOAKTIV

Dobrý den,
balíček se k nám nedostal. Ze Slevomatem jsem to řešila jak balíček dostaneme zpět tak samozřejmě peníze zašleme zpět. Prosím kontaktujte mě Kučerová Romana 733150742 aby jsme to mohli nějak dořešit. Kučerová

Andrea

Dobrý den, zajímalo by mě kolik kg se dá v tomto programu zhubnout, popřípadě jestli se dá program prodloužit zakoupením slané i sladké varianty.
Děkuji za odpověď

KETOAKTIV

Dobrý den, na otázku o kolik kg můžete zredukovat hmotnost, Vám bohužel odpovědět nemůžeme, protože to zakazuje legislativa EU. Ano, samozřejmě si můžete koupit více boxů a prodloužit jednotlivé fáze na víceronásobek času. RH

Marie

Dobrý den, je tato strava vhodná pro i pacienty s nedostatečnou funkcí ledvin- před dialýzou? Děkuji Marie

KETOAKTIV

Dobrý den, tato dieta pro Vás bohužel vhodná není. Vzhledem k onemocnění se zkuste zeptat v nemocnici, kam docházíte, zda by Vám neporadila dietní sestra. Pokud potřebujeme zredukovat hmotnost, měla by Vaše dieta být zároveň šetřící. Držíme palce RH.

Vladimíra Kekelyová

Dobrý den, můžu tuto dietu když kojím? Děkuji za odpověď.

KETOAKTIV

Dobrý den, bohužel ne. Ketóza má vliv na chuť mateřského mléka a to by Vašemu dítěti nemuselo chutnat. RH

Marcela

Dobrý den, je dieta vhodná i pro diabetika?

KETOAKTIV

Dobrý den, dieta je vhodná jako samoléčba pro zdravé jedince. Nepíšete, jaký jste diabetik. Určitě se poraďte s Vaším lékařem. RH

Ivana Zemanová

Dobrý den.Musím jist jídla v pravidelném čase. Např. V 7,13,16 a 18? Nevadí, když to bude někdy o pul hodinky posunute? A ještě se chci zeptat na tu sportovní aktivitu.Počítá se i půl holky chůze dopoledne a např. pul hodinky cvičení az večer u TV.Děkuji za odpověď. Zemanová

KETOAKTIV

Dobrý den, jídla nemusíte jíst v pravidelném čase, ale zcela určitě je musíte sníst za den všechny. Pokud máte na mysli cvičení ohledně redukce, pak záleží na tom, jaký máte energetický výdej. Půl hodiny chůze je velmi dobré, ale otázka je, zda dosáhnete takové tepové frekvence, aby to mělo vliv na redukci hmotnosti. Vyzkoušejte sama na sobě a uvidíte. Případně přidejte na tempu. RH

KETOAKTIV

Dobrý den, jídla nemusíte jíst v pravidelném čase, ale zcela určitě je musíte sníst za den všechny. Pokud máte na mysli cvičení ohledně redukce, pak záleží na tom, jaký máte energetický výdej. Půl hodiny chůze je velmi dobré, ale otázka je, zda dosáhnete takové tepové frekvence, aby to mělo vliv na redukci hmotnosti. Vyzkoušejte sama na sobě a uvidíte. Případně přidejte na tempu. RH

Šárka

Krásný den, je možné malinko poupravit jídla? Je škoda si koupit celý balíček a např. 4 jídla najíst. Děkuji za odpověď

KETOAKTIV

Dobrý den, složení balíčku bohužel změnit nelze. Produkty jsou vyráběny na míru ve Francii. RH

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru