Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jóga pro rodiče s dětmi: 1 nebo 10 lekcí

4,7 / 5 Yoga Francouzská 110, Praha 10 Praha - Vinohrady  (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Monika K.

Pěkný den, zaujala mě Vaše nabídka „10 lekcí“. Mám 7měsíční dcerku a pokud bych teď chodila pravidelně každou středu, tak to už nestihnu vybrat, jde tu nabídku o trochu prodloužit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, studio vám vyjde vstříct s čerpáním lekcí i po skončení platatnosti voucheru. Vše záleží na domluvě. Hezký den, Simča :)

Tereza

Dobrý den,
zaujala mě nabídka, využila bych ji pro 1,5 roční dcerku. Chtěla jsem se zeptat, zda by byl problém či zda je limitující, že sama jsem zatím jogu moc nepraktikovala. Díky moc za info. Tereza

Yoga Francouzská 110, Praha 10

Dobrý den, vůbec nevadí. Dcerka s lektory vás pomalu začnou jemně zasvěcovat a vy sama se pak rozhodnete, jestli v yoze budete pokračovat i sama bez dcerky, nebo společně v lekcích s dcerkou. Těšíme se na Vás :)

Veronika

Dobrý den, pro jak staré děti jsou vhodné lekce do jednoho roku? Můžeme navštěvovat s tříměsíčním miminkem?
Děkuji za odpověď.

Yoga Francouzská 110, Praha 10

Dobrý den, vhodné jsou už od miminek zhruba 2 měsíce. Lekci pro nejmenší mohou navcštěvovat spolu s vámi až do doby než začnou chodit, poté vás přesouváme do další věkové skupiny. V tuto chvíli je dětí v kurzu malinko, proto zvládáme děti jak pasoucí koníčky, tak i už lezoucí a sedící. Pokud se kapacita naplní jsme tuto lekci připraveni rozdělit na 2. Děkujeme za otázku a těšíme se na vás

Jirina

Dobrý den, je mozne na jogu s detmi prijet s kocarkem nebo je lepsi vzit dite do nositka? A pripadne je potreba na cviceni 1 rocniho ditete nejake specialni obleceni?

Predem moc dekuji za informace

Yoga Francouzská 110, Praha 10

Dobrý den, lépe je vzít dítě do nosítka, pokud můžete. Máme před studiem bohužel 1 schody. Ale pokud byste potřebovali nutně s kočárkem na schodech pomůžeme. Lenka F

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru