Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Naučte se podtrhnout svou krásu: individuální kurz líčení pro 1 či 2 dámy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Sporyszová

Chci si objednat kurz pro 1, ale nejde mi pak pokračovat v košíku už mám, ale dál to nejde ( omylem se mi podařilo dát do košíku 2×). Co mám dělat???

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, pokud máte zboží v košíku 2× stačí se do košíku podívat, a upravit počet kusů vouchrů na 1 kus. Dále pak pokračujete k výběru platby. Hezký den, Simča :)

Dajána Fišerová

Dobrý den, kdyby nas prislo 6 (po dvou)muze probehnout kurz v sobotu?
Mame pristi tyden damskou jizdu do Olomouce, tak hledame prijemne straveny cas.
Dekuji, Fiserova

Slevomat.cz

Dobrý den, Dajáno, s tímto dotazem Vás odkáži přímo u partnera na emailu info@sabinavizazistka.cz, nebo tel. čísle +420 606 448 6­97. Pěkný den, Honza

Studio krásy a líčení - Sabina Bělochová

Dobrý den, paní Fišerová,

děkuji za Vaši zprávu. Určitě je to možné, skupinový kurz líčení je velmi oblíbený právě za účelem dámské jízdy. :-) Není problém zajistit také drobné občerstvení. Momentálně ale objednávám na druhou půlku dubna, takže příští týden bohužel už volné termíny nemám. Děkuji za pochopení a těším se na případné setkání. Krásný den, Sabina Bělochová, vizážistka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru