Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Živý plot během jediného roku: 50 nebo 150 ks sazenic jilmu sibiřského

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Kmeťová

Tomu rozumím, ale jak je mám zkrátit na 15 cm když některé to ani nemají,,proto jsem se ptala zda už nejsou na těch 15 cm zkrácené..nejde mi sem vložit fotka, abych ukázala.

Kouzelný plot

Některé svazky jsou zkrácené více, takže pokud mají těch 15cm, tak není třeba již více zkracovat. P.Šulc

Lenka Kmeťová

Aha, moc tomu tedy nerozumím, dnes mi přišla zásilka a rozhodně nevypadá jako na fotkách, ani nemá těch 40cm ...... Naměřila jsem včetně kořenu 50cm. Posíláte opravdu 2leté rostliny? Kmeťová

Kouzelný plot

Rostliny měly více, jak jeden metr a nyní jsou zkráceny. Momentální délka zastřižení není vůbec důležitá vzhledem k tomu, že se po výsadbě stejně zkracují na 15cm. P.Šulc

Lenka Kmeťová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda zasíláte již zkrácené rostliny nebo je pak musím zkrátit sama? Díky kmeťová

Kouzelný plot

Dobrý den, rostliny jsou nyní zkráceny na cca 40cm. Po výsadbě je třeba zkrátit přibližně na 15cm. P.Šulc

R Moravek

Dobrý den. Do jaké hloubky rostou kořeny jilmu sibirskeho? Děkuji

Kouzelný plot

Dobrý den, kořínky rostou směrem dolů do hloubky minimálně jednoho metru. P.Šulc

David

Dobrý den.
Když sazenice teď objednám, a nebudu je chtít hned sázet (ale až za cca 3–4 týdny), vydrží mi doma uskladněné? Pokud ano, jakým způsobem a kam je uskladnit?
Děkuji za odpověď.

Kouzelný plot

Dobrý den, pokud je chcete skladovat takto delší dobu, tak je potřeba je dát do země. Stačí celé svazky zakopat do země a pravidelně zalévat. Takto vydrží do výsadby. P.Šulc

Markéta

Dobrý den, mám dva dotazy.
Nerozumím větě, že se jedná o dvouletou rostlinu. Jako že dva roky roste a pak už nezelená a je třeba vysadit novou?
A druhá věc, kolik metrů vysazim z vámi nabízeného množství? Resp., jak daleko od sebe jednotlivé sazenice atd. Díky.

Kouzelný plot

Dobrý den, jedná se o dva roky staré sazenice, které mají dlouhou životnost. Při jednořadové výsadbě se doporučuje 6ks na metr, při dvouřadové je lepší 8ks na metr. P.Šulc

Niesner

Jaké má plody?

Kouzelný plot

Dobrý den, jilm sibiřský nemá plody. P.Šulc

Daniel Piech

Dobrý den, mám 2 dotazy – jak snaší polostín / stín, resp. náročnost na oslunění. Měl bych zájem, ale nechci nyní dodat, stavíme plot, je možné dodat později v průběhu jara ? Děkuji.

Kouzelný plot

Dobrý den, ve stínu poroste podstatně pomaleji, než na slunném místě, ale bude růst téměř ve všech podmínkách a půdě. Předpokládám, že nyní budou sazenice k dispozici maximálně do poloviny dubna, poté až zase v říjnu. P.Šulc

David

Dobrý den,
jak vypadá plot v zimě?

Kouzelný plot

Dobrý den, na zimu listí opadává. P.Šulc

Miloš Vilím

Dobrý den. Jilm sibiřský se mi velice libí, chci se optat zda listí na zimu opadává, nebo je celoročně listnatý a zelený. Děkuji Vilím.

Kouzelný plot

Dobrý den, jilm na zimu opadává. P.Šulc

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru