Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Jarní pobyt v penzionu Valevil na Dolní Moravě pro 2–6 výletníků s polopenzí

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Penzion Valevil Jeseníky (mapa) 124 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Radek Mucha

Dobry den mam dotaz jestli mate volne mista pro dve osobi v terminu 17.¬19.5.dekuji za odpověď

Penzion Valevil

Dobrý den. Bohužel víkendy jsou již měsíc vyprodány.

Jaroslava Kubelková

Dobrý den volný termín od 4–6.5 pro dvě dospelí osoby a dvě deti jeden 6let druhy 10 let?

Penzion Valevil

Mám jen 5.-8.5.

Nováková

Dobrý večer,máte volný termín 16.6 – 21.6 pro tři osoby?

Penzion Valevil

Nemám

Katerina Elicerová

Dobrý den máte volný termín pro dvě osoby od 20.4. do 22.4.02019 .Děkuji Elicerová

Penzion Valevil

nemám

Šárka Brtáňová

Dobrý den máte volný termín od 5.8 –9.8 2019 a jaká by byla cena 2 dospělí a 1dítě9let.Děkuji

Penzion Valevil

Dobrý den.Termín je možný.Cena je 2700 Kč za noc pro tři osoby.V ceně je polopenze.

Pavla Kubišová

Dobrý večer.
Prosím o informaci. Máte volný termín ubytování 22.7.- 26.7.? Jeden dospělý a dvě děti 11 a 8 let.
Jaká by byla cena? Děkuji P.

Penzion Valevil

Ano,termín je možný.Cena 2600 Za noc s polopenzí.Pěkný den.Petr Vahala

Radka

Dobrý den,

prosím o informaci, zda máte ve Vašem penzionu volno týden v době letních prázdnin (2 dospělé osoby, děti:10,9,1rok­). Děkuji

Penzion Valevil

Ano,zatím je možné si vybrat.Když tak mě zavolejte na 603437275.Petr Va­hala

Lucie Ženožičková

Dobrý den,bylo by možné ubytování 2.-6. června pro 2 osoby a malého psa?Děkuji za odpověď popř.nabídku…

Penzion Valevil

Je to možné.Koupíte si 2 vouchery a budete u mě 4 noci.V případě,že to budete chtít je potřeba ale potvrdit termín,aby ještě byl.Když ta mě volejte na 603437275.Petr Va­hala

Dita

Dobrý den.
volný termín buďto
5.-7.kvetna
10.-12.kvetna
12.-14.kvetna
Nemáte prosím?
 Děkuji

Penzion Valevil

nemám

Dita Hovořáková

Dobrý den.

Ráda bych se zeptala, jestli máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 3.-5. května?

Děkuji za odpověď

Penzion Valevil

nemám

Michaela Hemmerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín od 27.4.-29.4. pro dvě osoby. Měli bychom s manželem zájem o pobyt jaro. Děkuji Hemmerová

Penzion Valevil

Mám volno až od neděle 28.4.

Veronika

Bohuzel jsem prehledla, ze vouchery plati pouze do 28.6…muzeme jet az prelom cervenec/srpen nebo polovina srpna- slo by to nejak vymyslet? Dekuji Kruckova

Penzion Valevil

Na léto zatím žádná akce není.Je potřeba mě zavolat na 603437275.

Veronika

Dobry den, radi bychom vyuzili Vasich sluzeb.Jedna se o dva dospele a deti ve veku 11mesicu a 3 roky…mam proto objednat voucher pro 3 osoby? Je u Vaseho penzionku nejake detske hriste, pisek ci podobne? Dekuji!!:-)

Penzion Valevil

Ano voucher je potřeba pro 3 osoby.U penzionu je dvůr s bazénem,

Monika Růžičková

Dobry den. Máte volný termín od 29.3 do 31.3? Pro 2 osoby? Děkuji

S pozdravem Růžičková

Penzion Valevil

nemám

Petr Klusák

Mám dovolenou od 10.8 cca týden…
2 dospěli a 3 děti (11,8,8 let)

  • malý pes …šla by vymyslet nějaká nabídka … včetně plně penze…
pklusak@seznam.cz..
739204747…
Penzion Valevil

Poslal jsem email

Pavlína

Dobrý den, máte volný termín 5–7.4.2019 pro dvě osoby s dvěmi vychovanými pejsky? ( fenky).

Děkuji
Šuláková

Penzion Valevil

Víkendy již nemám.

Zuzana

Děkuji za předchozí odpověď. Ještě mě zajímá, jestli máte volné termíny středa – pátek (druhá polovina dubna, květen). Děkuji.

Penzion Valevil

V květnu ano.Volné termíny najdete na www.valevil.cz v on line objednávkovém systému.Ale rozhodně všem doporučuji napřed rezervovat a to buď v tomto systému a nebo mě zavolat a pak teprve kupovat voucher.A hlavně co nejdříve.Akce je každoročnš vyprodána na celý květen i červen. Pěkný večer. Petr Vahala

Vlaďka

Dobrý den, máte volný termín od 27–29.3 ?

Penzion Valevil

Ano,mám

Zuzana S.

Dobrý den, máte, prosím, volný víkend v květnu? (2 dospělí, 1 dítě). Předem děkuji za odpověď. Zuzana

Penzion Valevil

do konce akce- 28.6. ji není žádný víkendový pobyt.Jen pobyty v týdnu.

Vasek

Zdravím, máte volný pokoj v termínu 13.-15.6.?
Dekuji

Penzion Valevil

Nemám

Zdena Forchtsamova

Dobrý večer, máte prosím ještě volno na Velikonoce pro dvě osoby? Děkuji Zdena Forchtsamova

Penzion Valevil

Bohužžel ne.

Petra

Dobrý den,

je možnost přikoupit polopenzi? Pokud ano, tak kolik stojí na den? Dcerka má 1,5 roku, takže pobyt zdarma, ale bez nároku na stravu. Předem děkuji za odpověď, Petra

Penzion Valevil

Ano,je to možné

Adriana

Dobry den, byl by volny termin 19.-21.4.2019 pro 4osoby, dekuji Vam za odpoved. AK

Penzion Valevil

Už ne

Kristýna

Dobrý den, může s námi vychovaný pejsek, cca 15kg?

Penzion Valevil

Jasně:-))

Lidka Dankova

Dobrý den, mám dotaz zda se dají koupit dva voucher a tím si pobyt prodloužit?

Penzion Valevil

Samozřejmě.

Vlaďka

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možnost ve výběru jídel na večeři i pro vegetariány? Děkuji VG

Penzion Valevil

Ne není.Vyber je že 4 jídel a někdy tam je salát nebo sladké jídlo.Ale neděláme specielní stravu pro vegetariány.

Michaela

Dobrý den, pokud mám 4 létě dítě, mám koupit pro 2 nebo pro 3 osoby v podmínkách dítě není zcela jasné. Děkuji

Penzion Valevil

Koupíte pro 3.Zdarmajsou děti do 2 let.

Tomanová

Dobrý den, je možné částěčně hradit pobyt z FKSP? Děkuji za odpověď.

Penzion Valevil

Dobrý den.Je,ale je poteba mě zavolat pedem a domluvit se.Tel.603437275.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru