Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

DERMACOL LOVE DAY v Grébovce: taška s dárky, zábava a koncert Mandrage

4,6 / 5 DERMACOL LOVE DAY Praha - Vinohrady  (mapa) 729 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Terezka Černá

Dobrý den,

budou stačit vouchery v mailu? Když jsou třeba pouze kody? Nebo je nutné je vytisknout.. ? děkuji

Dermacol Love Day

Dobrý den,
ano, bude stačit ukázat voucher v emailu.
Pěkné pondělí, Jitka.

Milan Schieferdecker

chtel jsem balicek s Haribo pro deti, ale uz nejde koupit, ze je vyprodan.Asi uz dalsi balicky tohoto typu nebudou navic doplneny?

Dermacol Love Day

Dobrý den, Milane,
bohužel, balíčků s dárky Haribo bylo pouze omezené množství.
Pěkné pondělí, Jitka.

Veronika

Dobrý den,dá se koupit taška Dermacol kterékoliv hodnoty i v den konání přímo na akci za hotové penize.Muzu i 2 tašky?Dekuju za odpoved

Dermacol Love Day

Dobrý den, Veroniko,
na akci bude možné zakoupit pouze samotnou tašku v hodnotě 200 Kč. Speciální balíčky jsou k prodeji pouze přes Slevomat.
Pěkné pondělí, Jitka.

Klára Hrdinová

dobrý večer,
loni jsem objednávala vouchery na lego a dostala jsem třech vouchrech tři stejná lega ,bylo mi řečeno ,že jiná už nejsou byla bych ráda kdyby se to neopakovalo a také bych ráda věděla,proč najdou do košíku vložit všechny vouchery co chci koupit a zaplatit všechny najednou.??? děkuji za odpovědi

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, mrzí nás, že jste loni nedostala druh lega, jaký jste měla zakoupený, věříme, že se letos podobný problém nebude opakovat. Nakoukla jsem k Vám do objednávek a všimla jsme si, že se vám nakoned podařilo vložit do košíku a objednat vše. Hezký den, Simča :)

Romana

Dobrý den,
z čeho čerpáte cenu před slevou balíčku s ročním předplatném časopisu Prima Fresh? Uvádíte cenu 347,– přitom přímo na jejich stránkách, na které mimochodem odkazujete, je cena ročního předplatného a DVOU dárkových tašek za 196,–! Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Romano, dole v nabídce se nachází odkaz kalkulace ceny. V tomto případě se jedná Balíček kosmetiky v hodnotě 500 Kč: 200 Kč, roční předplatné časopisu Prima FRESH: 147 Kč. Tedy původní cena celkem: 347 Kč. Pěkný den, Honza

Lucie

Dobrý den,
když dorazím až odpoledne zbyde na mě balíček na který budu mít voucher? Je nějaká garance?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, nemusíte mít strach balíček pro Vás bude připravený u vstupu. :) Pěkný den, Honza

Nikola Baštová

dobrý den, je to teda 1.5? a ten koncert začíná v kolik?

Dermacol Love Day

Dobrý den,
akce se koná 1. května a koncert je plánovaný na odpoledne, mezi 16. – 17. hodinu.
 Jitka

Dana

Dobrý den, koncert Mandrage je plánován v jakém čase? Děkuji

Dermacol Love Day

Dobrý den,
koncert je plánovaný na odpoledne, okolo 16. – 17. hodiny.
 Jitka

Dana

Dobrý den, koncert Mandrage je plánován v jakém čase? Děkuji

Dermacol Love Day

Dobrý den,
koncert je plánovaný na odpoledne, okolo 16. – 17. hodiny.
 Jitka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru