Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha s pevnou vazbou, formát A4, A3 nebo 20×20

4,8 / 5 Colorland 1 024 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Helena Kouřilová

Dobry den, zaplatila jsem si zde slevu na knihu a stále mi nedošel voucher 😕 Děkuji za odpověď Kouřilová

Colorland

Dobrý den,
voucher vám má zaslat slevomat. Obraťte se na ně nejlépe telefonicky nebo mailovou cestou. Děkuji – Colorland

Vladislav

Dobrý den, vytvořil jsem si u Vás „Fotoknihu klasickou A4 na výšku – stran 28“, u které by měla být cena po slevě 219,–Kč. Do objednávky mám zadat kód voucheru, který by měl přijít e-mailem. Doposud jsem žádný takový e-mail nedostal. Nyní je podle objednávky cena 923,–Kč (799,– za výrobek + 25,–Kč za doplňky + 99,–Kč za dopravu). Zajímalo by mně, jestli ještě nabídka fotoknihy za 219,–Kč,– platí.

Colorland

Dobrý den,
slevový kód vám má zaslat Slevomat – zkontrolujte, prosím, zda nemáte mail v hromadné, nebo nevýžadané pošte. V opačném případě se, prosím, obraťte na portál telefonicky. Děkuji. Colorland

Bara

Dobrý den. Ráda bych si vytvořila více fotoknih, zakoupím si samozřejmě odpovídající počet vouchrů, Můžu si fotoknihy mezitím uložot a zrealizovat „skupinovou“ objednávku, nebo je nutno objednávat vždy po kuse? Děkuji za informaci.

Colorland

Dobrý den,
na jedno poštovné lze objednat více produktů. Vytvořené knihy si uložte do NÁUPNÍHO KOŠÍKU. Až budete mít všechny projekty hotové, teprve pak přejděte k OBJEDNÁVÁM – tak bude vše za jedno poštovné.

Neomezený počet objednávek na jedno poštovné (pro spojení všech objednávek za jedno poštovné, je nutné zvolit v nákupním košíku „OBJEDNAT“, až po dokončení všech projektování a jejich uložení do NÁKUPNÍHO KOŠÍKU).

M

Dobrý den, chci zakoupit klasickou fotoknihu 20 × 20 cm – 32 stran, pevná vazba. Na vašich stránkách je však tato varianta pouze z možností 28 nebo 36 stran…nikoliv 32 stran.

Colorland

Dobrý den, bohužel z technických důvovů nelze do hlavní nabídky vepsat všechny stránky. Zvolte prosím 28 stran, přejděte k projektování a v samotném editoru, vpravo dole, se nabízí přidat stránky. Hezký den. Colorland

Květa

Dobrý den, prosím o info do kdy bude aktivní tato akce? (Nikoliv platnost voucheru.) Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Květo, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den, Honza

Petra

Dobrý den, lze zakoupit voucher na 28 a 60 stran a při tvorbě tu 60 stránkovou šablonu zvětšit právě o oněch 28 stran z druhého voucheru. (aby se nemuselo doplácet za strany navíc samostatně)

Colorland

Dobrý den,
bohužel nelze takto kombinovat kódy . Na jednu objednávku vám zafunguje pouze jeden kód. Pokud máte zájem o knihu s větším počtem stran, podívejte se na naše stránky. Tam se nabízí kniha o 80 a 100 stránkách – https://www.colorland.com/cz/akce
Hezký den – Colorland

Ivana

Dobry den daji se ke kniham pridavat texty? Dekuji

Colorland

Dobrý den,
náš editor umožňuje jak přidávat texty růžného typu, velikosti i barev, tak vložení nálepek, rámečků nebo nebízí rozložení fotografií. Můžete nezávazně vyzkušet projekt knihy bez zakoupení voucheru…
Hezký den – Colorland

Vanesa

Dobrý den, kde najdu kód voucheru ?

Colorland

Dobrý den,
voucher by vám měl být doručen na emailovou adresu. Začíná SL..... Zkotnorlujte, prosím, i hromadnou korepondenci. Děkuji. Colorland

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru