Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

6 ks měsíčních kontakt. čoček TopVue Air + roztok nebo jen roztok Gelone 360 ml

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Lenka

Dobrý den, doprava je zdarma i při objednávce nižší než 800 Kč? Druhý dotaz mám ohledně nabizenych čoček. Používám Air optix aqua jsou s těmito srovnatelné? Děkuji. Pěkný den.

Alensa Medical s.r.o.

Dobrý den,
doprava je pro tento voucher zdarma. Čočky, které používáte jsou velmi podobných parametrů. Čočky Topvue Air oproti Air Optix Aqua obsahují více podílu vody, tudíž jsou pohodlné pro „sušší oči“ . Naopak mají minimálně nižší propustnost kyslíku, který oko prokrvuje, ale jsou to opravdu minimální rozdíly.

Přeji pěkný den

Markéta R.

Dobrý den, zakoupila jsem si voucher na roztok. Jak ho prosím uplatním? Nikde jsem to nenašla. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, postup pro objednání zboží se nachází v nabídce ve sloupečku pod cenou. Zkopíruji Vám příslušný postup i sem. :) Po zakoupení voucheru přejděte na stránky prodejce Alensa.cz.
Vyberte roztok nebo balíček roztoku a čoček podle zakoupené varianty.
U čoček zvolte požadované dioptrie.
Vložte vybrané zboží do košíku.
V košíku klikněte na kolonku „Slevový kód“, do něj vložte kód voucheru ze Slevomatu. Hodnota objednávky se odečte.
Vyberte dopravu přes Zásilkovnu, Českou poštu nebo GLS a klikněte na Pokračovat.
Vyplňte svůj e-mail a doručovací údaje.
Odešlete objednávku. Pěkný den, Honza

Kristýna

Dobrý den,
když koupím jedno balení, jsou to tedy 3 páry čoček. Jak dlouho lze nosit 1 pár?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, v nabídce je 6ks čoček tzn. tři páry. Jelikož se jedná o měsíční čočky, je možné je nosit pouze 30 dní. Pěkný den, Honza

katerina janalikova

Dobrý den. Když je balení po 6ks a na každém oku mám jinou dioptrii, musím koupit 2 vouchery?

Alensa Medical s.r.o.

Dobrý den, pokud máte stejné dioptrie na obou očích, stačí jedno balení. Z pravidla zákazníci objednavají dvě balení (na každé oko jedno). Tyto dvě balení pak vystačí na 90 dní.

Přeji pěkný den.

Jana Kuklíková

Dobrý den, omylem jsem klikla na roztoky a chtěla jsem čočky a roztok jde to nějak vyměnit. Dekuji

Alensa Medical s.r.o.

Dobrý den,
prosím kontaktujte tedy podporu slevomatu, vouchery vám vymění.

Přeji pěkný den,

Eva

Vztahuje se nabidka i na toricke cocky? Dekuji za odpoved

Alensa Medical s.r.o.

Dobrý den,
bohužel nabídka se na torické čočky nevztahuje.

Přeji pěkný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru