Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dejte si pivo v Severce jako štamgasti ze seriálu MOST!, bude i utopenec

4,8 / 5 Restaurace Severka Most  (mapa) 938 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Roman Bizub

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je otevřeno i v neděli. Volal jsem tam, ale telefony nikdo nebere. Díky moc, Roman.

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane, otvírací doba v neděli je: 10:00–22:00. Hezký den, Simča :)

Armagedon

A co takhle buřty na černým pivě??? :-)))
DYCKY MOST :-)))))

Slevomat.cz

Dobrý den, jsme si jisti, že i na domácím nakládaném utopenci s cibulí a chlebem naložený panem hospodským si pochutnáte :) Dycky Most! Pěkný den

Pavel Pavel

Bez klubový karty vás tam stejně nepustí. Dycky Most!

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, s naším voucherem se dostanete i do večerky bez klubové karty! Dycky most! Honza

Martin Mrdalpsa

Budu muset držet úhel, protože jsem cikán?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, věříme, že Snědá tíseň si již vymohla místa, kde nebudete muset držet úhel. :D Dycky Most! Pěkný den, Honza

Václav

Proč utopenci, proč néé karbanátky?

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave, to víte, nemůžeme se trefit do chutě každému :) ale ceny se v Severce drží velmi nízko, tak si karbanátek dejte klidně k tomu, moc Vás to stát nebude a pochutnáte si dvojnásob :) Pěkný den

Jiří Kuchta

Proč mi to vyskakuje jako nabídka pro Brno ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, sem tam se některá úspěšná nabídka objeví v rámci celé republiky :) Někoho to může motivovat vydat se na daná místa nebo zážitky a byla by škoda, kdyby někomu taková nabídka unikla. Pokud Vám cílení nějak vadilo, tak se omlouváme. Pěkný den

Alenka

Dycky Most! jasně, ale tomuhle říkám skvěle uchopený marketing :-) takže já říkám i Dycky SLEVOMAT! a tleskám – super nápad!

Slevomat.cz

Dycky Most, Aleno! :-) děkujeme za milou pochvalu. Vaší přízně si moc vážíme :-)

Kateřina Jelínková

Dycky Most !!! Bude obsluhovat Eda a setká se tam člověk s Luďanem,Frantou, Čočkinem a panem farářem? Případně i Dášou?

Slevomat.cz

Dycky Most Kateřino!! Záleží na štěstí, přece jen jsou to lidi a sem tam musejí i domů. :)) Ať se daří.

Peter Šurkala

Je možnost místo piva nějaké nealko (jsem řidič) jinak bych si dal :))

Slevomat.cz

Dobrý den, výměna v rámci nabídky možná není, ale ceny jsou skoro za hubičku, takže si určitě vyberete. Pěkný den

Hanka

Chtěla bych se zeptat, zda se sexuální scény natáčely v kuchyni restaurace? Je možné se podívat i sem (samozřejmě za příplatek s případnou možností focení v obdobných pozicích, jaké byly vidět v seriálu)? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, zkuste se domluvit s obsluhou. Úplatkům se asi bránit nebudou, tak jen snad doufejme, že nevyhoříte jako Eda :) Pěkný den

Josef Novák

Strašně rád bych se chtěl k Vám podívat, ale jsem 150km od Vás daleko. Bude v budoucnu plánovat zájezdové autobusy z různých měst v ČR? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, zatím to v plánu nemáme, ale třeba počkáme jestli se seriál uchytí i v zahraničí a uděláme z toho globální záležitost :) Pěkný den

Luboš

A bude tam i Franta s Luďanem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Luboši, bylo by to super, ale Ti tam nejspíš budou až toho 25.2. kdy budou sledovat poslední díl. Ale je celkem možné, že někoho z místních tam potkáte :) Pěkný den

Denisa Soldánová

Příplatek mě pobavil. 😂 Jsme prostě národ podnikavců.

Slevomat.cz

Deniso, prostě dycky Most 🤘🏻

Pepa

neměl by k tomu bejt Hněvan ?

Slevomat.cz

Pepo, Hněvan se bohužel nevyrábí, tak buďme rádi za Braník. Hezký den

Eliška Hrušková

Dycky Most!

Slevomat.cz

Eliško, přesně tak. Dycky Most :D

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru