Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zbavte se kil navíc: hubnutí pomocí Photon Therma Wave

4,7 / 5 Daily Fitness Zličín (2 pobočky) Praha - Nusle  (mapa) 46 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dáša

Dobrý den, má procedura nějaké kontraindikace – vysoký tlak, umele klouby aj.? Děkuji.

Daily Fitness

Je to podobne jako se saunou.

Jana

Dobrý den můj dotaz spočívá v tom, že nemám ani tak problém se štíhlou postavou, ale potřebovala bych v oblasti břicha odstranit aspoň 10 cm. Pomůže mi v tom tato procedura? A je možné v jeden den provést aspoň dvě ošetření?
Za odpověď předem děkuji.

Daily Fitness

Dobry den,
To si radeji kupte kryolipolyzu od nas.

Blanka

Dobrý den, je procedura vhodná i pro muže? Jakou nosnost má zařízení? Máte více zařízení, že by mohli jít dva lidé spolu – myslím najednou:-). A pak by mě ještě zajímalo, jak to funguje – jak se hubne? Z tukových buněk se odstraní voda a to je to zhubnutí? Po kolika procedurách lze pozorovat výsledky a jsou trvalé? Děkuji moc, Blanka

Daily Fitness

Je vhodna i pro muze.
Nosnost max.140kg
Jedno zarizeni v lokalite.
Svetlo a teplo stepu tuk,kt. lymfou odchazi.Nutno hodne pit voda
Prvni vysledky jsou po trech-ctyrech tydnech

Petra

Dobrý den, je možnost vzít s sebou dítě (4roky)? Děkuji

Daily Fitness

Jestli využijete photon v Metropoli Zličín, tak lze dítě dát do dětského koutku.

Míla

Dobrý den, jakou doporučujete frekvenci? Dodržuje se nějaký spec. režim? Jak dlouho úbytek vydrží? Děkuji moc!

Daily Fitness

Musite pit 2–2,5 litru vody denne,max.3× tydne

Anička

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s objednací dobou? A jak je třeba se na proceduru připravit? Děkuji!

Daily Fitness

Dorazte kdykoliv a s recepci vyreste dalsi objednani.
Na proceduru si vezmete rucnik

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru