Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2× 0,5litrový drink Fruitisimo plný lásky a zdraví: Srdcovka nebo Amorek

4,8 / 5 Fruitisimo (53 poboček) Jihlava  (mapa) 4 782 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Kristýna

Muzu tuto akci kombinovat s narozeninovou slevou?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, pokud myslíte slevu ve formě kreditů od Slevomat tak je možné kredity na tuto nabídku uplatnit. Pokud máte na mysli slevu, která je v rámci Fruitisima, tak tak se bohužel zde použít nedá. Hezký den, Simča :)

Gabriela Valentová

Dobrý den,

jen chci napsat, že na pobočce Praha Aquapark neumí s vouchery pracovat, nakonec jsem musela zaplatit plnou cenu :-(

Fruitisimo

Dobrý den, vzniklá situace nás velice mrzí. Můžete nám prosím na mail info@fruitisimo.cz popsat podrobněji co se stalo a my Vám rádi navrhneme kompenzaci. Děkuji :)

Simona S.

Dobrý den, je možné vzít drinky i do lahvičky s sebou?

Fruitisimo

Dobrý den, ano, jak je uvedeno v nabídce, můžete si zakoupit Fruitisimo lahvičku za 5 Kč, nebo si přinést vlastní lahvičku. Děkuji :)

Mar.

Chtěli jsme se zaregistrovat na Vašem webu, že prý dostaneme 30% slevu a registrace vůbec nejde dokončit, psala jsem Vám dotaz před týdnem a nikdo mi na to neodpověděl

Fruitisimo

Dobrý den, podíváme se, zda Vaše zpráva někde nezapadla a určitě ji neprodleně vyřešíme. Děkuji :)

Jana

Dobrý den, je nutné voacher tisknout? Děkuji za odpověď.

Fruitisimo

Dobrý den, tisknout nemusíte :) stačí obsluze nadiktovat kód z voucheru. Děkuji

Zezulková

Dobrý den, do kdy je možné nakoupit tuto nabídku?

Fruitisimo

Dobrý den, vouchery budou v prodeji do 24. 2. 2019. Děkuji :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru