Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Snězte, co se do vás vejde: 2hodinová sushi hostina v OC Novodvorská Plaza

4,4 / 5 Sumo Sushi & Grill Praha - Braník  (mapa) 1 261 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Libor

Mam dotaz. Je běžne, aby personal ukoncil svoji praci již v 19:10? Nam se to stalo. Před tím super.

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, určitě to běžné není. Napište nám na podpora@slevomat.cz s kódem voucheru a podíváme se společně na danou situaci. Děkujeme

Petra K.

Dobrý den. Jak je to s fakt malým dítětem – které prakticky nic (možná fakt nic) nesní? 2,5 roku…? Musí platit i takové malé dítě? Díky!

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, děti do 9,9 let platí 219 Kč na místě. Hezký den, Simča :)

Kudrna Josef

Prosím, jak objednat 2×dospelý, děti 12/4.diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, voucher se vztahuje na pouze jednu osobu, pro 2 dospělé osoby tedy zakupte 2 vouchery. Za dítě do 9,9 let se platí 219 Kč a pro starší děti se musí také zakoupit voucher. Ve Vašem případě tedy zakupte 3 vouchery :) Hezký den

Petr Vavřinec

Co je to za nesmysl s tím propadáním voucheru, pokud nezměním termín nebo nezruším rezervaci víc jak 24 hodin před? Pokud si udělám rezervaci a číslo voucheru mám nahlásit až při příchodu do restaurace, a pak rezervaci zruším třeba pět hodin před příchodem, tak přece restaurace vůbec neví, že ta rezervace byla spojena s voucherem!!!! Bože, myslete, než něco napíšete! Tak jak to tedy je? Paní mi udělala rezervaci a já teprve nyní dohaduji se známými, jestli dnes večer půjdeme a jestli mám ty vouchery koupit. Takže prosím o správnou odpověď, jak by to proběhlo, kdybych si teď vouchery koupil, rezervaci už mám a přesto bych ji musel zrušit.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, naši nabídku jsme upravili, storno podmínky byly odstraněny, doufáme, že je nyní již vše v pořádku a nedojde k dalšímu nedorozumění. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru