Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oldies festival: super pařba na mega akci s hity 90. let pod širým nebem

4,7 / 5 Oldies festival Ostrava - Vítkovice  (mapa) 2 362 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Evžen

Dobrý den
Do kdy je platná tato nabídka? Je časově nebo jinak omezena?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Evžene,
doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte, tím lépe :) Hezký den, David :-)

Eva Čomová

Dobrý den, chci se zeptat proč nejde voucher zakoupit převodem peněz z účtu na účet?

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, jedná se o vstupenku na termín a tu je možné zaplatit pouze platební kartou online, peněženkou Masterpass, nebo přes platební portál Twisto. Platba převodem není možná, protože trvá déle a pak dochází k blokování vstupenek. Hezký den, Simča :)

Karla Balhárková

dobrý den, zakoupila jsem voucher pro 2 osoby jak uplatnit u vstupu, když 2.osoba dorazí později? děkuji za odpověď 🙂

Slevomat.cz

Dobrý den, Karlo, voucher si můžete vytisknout dvakrát a při Vaší návštěvě se domluvit u vstupu, že druhá osoba přijde později. Druhá možnost by pak byla trávit čas na festivalu a poté si počkat u vstupu na druhou osobu, až se bude blížit. :-)
Jistě se s Vámi rádi domluví. :)
Hezký den, David

Hana Badurova

Dobry vecer,mam 2vstupenky a budu platit twito.Nevim jak vytisknout listek ,kdyz tiskarnu nemam.Chtela jsem to preposlat a nevim si rady.dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, pokud se přihlásíte dé svého profilu zde na Slevomatu, stačí kliknout na 3 tečky, které jsou vedle vašeho jména. Poté pokračujte do složky „mé nákupy“. A teď už jen stačí vybrat voucher, který chcete přeposlat, stáhnete si ho do počítače a pohodlně přepošlete na jiný email. Hezký den, Simča :)

Karla Štětkařová

Dobrý den,
V pondělí jsem objednala a zaplatila 2×2 vstupenky, a stále mi ještě nedorazily. Zašlete na email kamidali@seznam.cz nebo kamidali2766@gmail.com. Co nejdříve.
Děkuji Štětkařová

Slevomat.cz

Dobrý den, Karlo, platba přišla v pořádku a vstupenky jsem opět ručně zaslal na Vaši e-mailovou adresu kamidali2766@gmail.com.
Hezký den, David :)

Honza

Jde stornovat lístky když jsem je objednal ale ještě nezaplatil?

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo, na Vašem účtu vidím, že je objednávka již stornována. Vše je tedy již v pořádku. :)
Hezký den, David

Jana Kudrová

Dobrý den, voucher prosím zaslat (vstup na oldies festival. Děkuji Kudrová Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, vouchery jsem již odeslal.
Hezký den, David :)

Jana Kudrová

Dobrý den, prosím o zaslání vouchru na email. Stále nedorazil. Děkuji Kudrová

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

Jan Dzingel

Dobrý den, prosím o zaslání faktury na mě jméno děkuji Dzingel.

Slevomat.cz

Dobrý den, potvrzení o platbě máte na svém účtu, pro fakturu kontaktujte našeho partnera na e-mailu: info@oldiesfestival.cz
nebo tel.: +420 608 360 455
Hezký den, David :)

Martina

Dobrý den, dne 29.4.2019 jsem zakoupila dvě vstupenky a do dnešního dne nic nepřišlo na mail. Prosím tedy o zaslání znovu. Pěkný den M.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

Michaela

Dobrý den bude festival také letos jinde v jiném městě ? Děkuji za odpověď Pulpitová

Oldies festival

Dobrý den, ne.

Martina A Martin Švubová-Švub

Dobry den, jak je to s detma 12 a 14 let? Dekuji Martina

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, děti do 14,9 let mají vstup zdarma.
Osoby mladší 18 let mohou do areálu vstoupit pouze v doprovodu dospělé osoby. Pěkný den, Honza

Monika

Dobrý den.Mám zakoupený voucher pro 2 osoby.Lze ukázat QR kod a číslo voucheru v mobilu jako sms či fotku nebo je třeba vytisknout?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, vytištěný voucher předložíte u vstupu na akci. Hezký den, Simča :)

Jiří Oboznenko

Dobrý den, dne 1.4.2019 jsem zakoupila dvě vstupenky a do dneška mi stále nic nepřišlo na mail. Děkuji za brzkou odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, vouchery jsme Vám poslali ještě jednou na Váš e-mail. Najdete je také ve svém účtu na Slevomatu, když kliknete na 3 tečky v pravém horním rohu po přihlášení a poté na kolonku Mé nákupy . Pěkný den

Renáta Volštátová

Dobrý den,můžete mi,prosím, pomoct? zakoupila jsem voucher pro dva jako dárek a zapomněla vytisknout…ob­jednávám tímto způsobem poprvé a neznám to…mám nějakou šanci dostat ty vouchery do ruky?uváděla jsem tam i adresu a myslela jsem si,že mi to přijde poštou…ale zatím jsem nedostala ani žádný e-mail a vouchery nemám…zaplatila jsem 997 Kč…dá se a tím něco dělat…za odpověď moc děkuji…s pozdra­vem Renáta

Slevomat.cz

Dobrý den, Renáto, vidím, že vouchery máte objednané jako dárkové, tudíž Vám přijdou poštou. :) Plánovaná doba dodání je 25. 3. 2019. Vouchery jsem Vám ještě jednou odeslal i do emailu. E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

Andrea

Dobrý den, děti do 15let jsou zdarma. Akorát se chci zeptat zda je možný vstup s kočárkem. Předem dekuji

Oldies festival

Dobrý den, ano s kočárkem je vstup možný.

Pavel bača

Chtel bych se zeptat jak je to s detmi od kolika plati

Oldies festival

DObrý den, od 15 let.

Pavel bača

Dokdy plati tato nabidka

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den, Honza

Jiřina Bílková

Dobrý den,kde si můžu vyzvednout stoupenkyně na festival? A v případě hned zaplatit.
Nemá dobře z kusenosti že to zaplatím a pak nic nedostanu.. Děkuji. B. J.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, po zakoupení voucheru stačí voucher vytisknout a ten následně využijete jako vstupenku. Pokud budete mít zájem můžete se zastavit u nás na pobočce v Praze a my Vám ho rádi vytiskneme. :) Pěkný den, Honza

Karin

Dobrý den do kdy platí tato nabídka ?děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Karin, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den, Honza

Renata

Dobrý den, chci se zeptat jestli můžu lístky na oldies festival platit Benefit kartou.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, kategorie, na které je možné uplatnit body z Benefit karty naleznete na našich stránkách v kategorii Cafeteria: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru