Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Objevte bosenské pyramidy: květnový zájezd s ubytováním na 2 noci a snídaní

4,5 / 5 CK Travel Club ČSAD Tišnov Bosna a Hercegovina 36 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina Skoupá

Dobrý den, udáváte, že je v ceně 2× snídaně formou bufetu. Jsem vegan na bezlepkové stravě, najím se v bufetu já? Děkuji

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den paní Skoupá, to bohužel nemůžeme garantovat. S přáním hezkého dne CK ČSAD Tišnov

Marcela

Dobrý den, prosím, jaký by byl doplatek za pokoj, pokud bych jela sama a neměla nikoho na doplnění na pokoj?
Případně nevím, zda paní Belatková z příspěvku níže již někoho k sobě na pokoj našla, tak pokud ne a čtete to, tak napište :) Děkuji, Marcela

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, pokud máte vážný zájem o doobsazení, kontaktujte mě prosím na email, který je uveden u akce. S přátelským pozdravem CK Travel Club ČSAD Tišnov

Martina Timková

Dobrý den, jsem z Karviné. Z Ostravy svoz tentokrát nepořádáte? Děkuji Martina

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, nepořádáme, nicméně odjezd zájezdu je z Brna (autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ul. Benešova) ve večerních hodinách a příjezd je v ranních hodinách, několik variant vlakového a autobusového spoje (Karviná – Brno a zpět) je k dispozici na www.idos.cz. S přátelským pozdravem CK Travel Club ČSAD Tišnov

Brandicek

je moznost jet i ve trech? nejaka pristylka ci triluzko?

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, je možné cestovat i ve třech, máme k dispozici třílůžkové pokoje. S pozdravem a přáním hezkého dne CK Travel Club ČSAD Tišnov

Michaela Matulová

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na dubnový termín 18. – 22. 4., ten už je vyprodaný? Případně zda plánujete zařadit ještě další termíny. Děkuji za odpověď.

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Vážená paní Matulová, ano, dubnový termín je vyprodaný, nabízíme ještě termín 01. 05. – 05. 05. 2019. S pozdravem a přáním hezkého dne CK Travel Club ČSAD Tišnov

Pavla

Dobrý den, v kolik hodin je odjezd z Brna? Děkuji.

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, předpokládaný odjezd je plánovaný cca na 19 hod. Přesný čas bude uveden v pokynech k odjezdu.
S pozdravem a přáním hezkého dne CK ČSAD Tišnov

Kristián

Dobrý den, prosím o upřesnění hotelu. Děkuji

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, jedná se o 3* hotel, přesný název hotelu uvádíme v pokynech k odjezdu, které zasíláme cca 7 dní před odjezdem.
S pozdravem a přáním hezkého dne CK ČSAD Tišnov

Helena Belatková

Dobrý den, velmi zajímavý zájezd. Mám dotaz ohledně ubytování. Jela bych sama a rozhodně mi nevadí být s někým ubytována. Dá se to nějak řešit? Pak bych chtěla vědět v kolik a odkud se odjíždí a přijíždí do Brna. Jsem z Jihlavy a bylo by možné zastavit a nabrat mne a pak vyložit někde u Jihlavy? Děkuji Helena

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, pokud klientům nevadí být doobsazení s jinou samostatně cestující osobou, snažíme se k samostatně cestujícímu klientovi někoho najít, ale v případě že se nám to nepodaří, musí si klient doplatit příplatek za 1lůžkový pokoj. Standardně odjíždíme ze starého autobusového nádraží naproti hotelu Grand, ale čas a místo upřesňujeme klientům cca 7 dní před odjezdem v informacích k zájezdu. Jihlavu jako nástupní místo bohužel nemáme, naše hlavní nástupní místa jsou – Tišnov, Kuřim, Brno.S pozdravem a přáním hezkého dne CK ČSAD Tišnov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru