Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Víkendový rodinný pobyt u Mácháče: polopenze a dětský animační program

4,4 / 5 Penzion Star Doksy Doksy (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina Sovová

Dobrý den, mám dotaz ohledně rodinného pokoje se 2 ložnicemi – můžete mi prosím poradit, jak jej zarezervovat? Je to automaticky při výběru voucheru pro 4 osoby? Velmi děkuji.

Penzion Star Doksy

Dobrý den, rodinný pokoj je tento: Čtyřlůžkový pokoj (sdílené sociální zařízení), 2 děti do 11,9 let v ceně 3 599 Kč 2 osoby 3 dny (2 noci) , Hezký den Daniela Růžičková

Iva Hejzlarová

Dobrý večer.Je možný pobyt u Vás o víkendu 30.8.-1.9.2019 přes slevový portál Slevomat? 2 dospělí+ 1 dítě (8) let.Děkuji.

Penzion Star Doksy

Dobrý den, přes Slevomat máme pevně dané jarní víkendy, ostatní termíny lze rezervovat přímo na stardoksy@sez­nam,cz. Budeme se těšit a hezký večer

Markéta Bochinová

Dobrý den, měla bych zájem,ale mám druhé dítě starší, jaký by byl za něj doplatek? Děkuji Markéta Bochinová

Penzion Star Doksy

Dobry den, rozumím tomu dobře tak máte 1 dítě do 11,9 let a 1 dítě nad 12 let, pokud to je takto, tak za starší dítko doplatíte na místě 100,–Kč / noc. Hezký den Daniela Růžičková

Hana Chrudimská

Hezký den, chtěla bych se zeptat zda by bylo možné v rodinném pokoji se dvěmi ložnicemi se ubytovat : 2 dospělé (babičky) + 4 děti do 10 let. .
Samozřejmě 2 děti doplatit polopenzi. Termín 26.4. – 28.4.2019 Děkuji

Penzion Star Doksy

Dobrý den, již jsme spolu telefonovali. Hezky den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru