Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční členství v kině Ponrepo plné výhod a 2 vstupenky – pro děti i dospělé

4,8 / 5 Kino Ponrepo Praha - Staré Město  (mapa) 194 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Ladislav Dietrich

Ani se nechci na nic optat, jen chci napsat, že nejsem z Prahy, tudíž nabídky nevyužiji, jen mě dost mrzí, že taková věc se musí dávat sem, o tyto poklady je pramalý zájem, jinak: Zakoupil jsem si dvd Tonky Šibenice a je škoda, že k tomu nejsou žádné dokumentace, fotky, programy a tak… Jen vše dobré!

Kino Ponrepo

Dobrý den pane Dietrichu, to nás moc mrzí, na DVD u Tonky byste měl nalézt následjící bonusové materiály – zejména rozhovory s kolegy: Petr Szczepanik o nástupu zvukového filmu, Ivan Klimeš o jazykových verzích, Blažena Urgošíková o uměleckých kvalitách Tonky Šibenice a archivní záběry:
Dochované fragmenty spjaté s českou verzí
První český zvukový zpravodaj Revue Gong 4. vydání s Karlem Hašlerem – fungují vám?

Tištěné bonusové materiály bohužel nikoli. Srdečně David

Marie

Dobrý den, lze voucher využít i na projekce Febiofestu?

Kino Ponrepo

Dobrý den, bohužel na externí akce jiných pořadatelů (festivaly typu Jeden svět, Febio) voucher neplatí.

Dita T.

Dobry den, vybrala jsem si nabidku za 79 Kc nazvanou Studenti, deti a senioři. Po zaplacení mi to píše, ze jsem zakoupila voucher pro dítě nebo seniora. Bude mi tedy voucher platit i po prokázání, ze jsem student? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dito, po předložení studentského průkazu bude vstupenka platná :) pěkný den

Slevomat.cz

Dobrý den, Dito, po předložení studentského průkazu bude vstupenka platná :) pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru