Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Valentýnské menu pro 2 osoby: panenka či krkovička i horké lesní ovoce

4,7 / 5 Restaurace Pastouška Brno  (mapa) 65 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
František Vyskočil

Dobrý den, zakoupil jsem u Vás voucher: „Valentýnské menu a lahev sektu pro 2 osoby v restauraci Pastouška – 14. 2. 2019“.
Ve Vašich podmínek uplatnění máte napsáno:
Voucher lze využít pouze 14. 2. 2019 v čase od 15:00 hod.
Rezervaci proveďte ihned po zakoupení voucheru na tel. 728 933 057.
Nahlaste kód voucheru, den, na který jste voucher zakoupili, a preferovaný čas návštěvy.
Toto jsem učinil a bylo mi řečeno, že na den 14. 2. 2019 mají plně obsazeno! A že to není problém, že na využití mám termín 14. 2. – 17. 2. 2019. Pro mě to tedy trošku problém je, protože pojedeme v pátek na víkend mimo Brno a nebudu moci pít ten sekt, který máme v ceně. Doufám, že mi ho dají v restauraci Pastouška s sebou.
Také doufám, že nenastane problém s tím, že máte napsáno v podmínkách: Voucher lze využít pouze 14. 2. 2019 v čase od 15:00 hod.
Děkuji Vám za odpověď.
Přeji Vám mnoho spokojených klientů
S pozdravem František Vyskočil.

Restaurace Pastouška

Dobrý den, sešlo se bohužel hodně rezervací i mimo valentýnské menu. Pokud je to pro Vás zásadní problém kvůli odjezdu, rezervaci Vám na 14.2. přijmeme, napište mi v kolik hodin by se Vám to hodilo.....restaurace@pastouška.cz. Pokud by jste voucher čerpal jiný den (15, 16, nebo 17.2.2019, určitě si sekt můžete vzít s sebou domu. Prosím odpovězte mi na email restaurace, určitě to nějak spolu vyřešíme k Vaší spokojenosti. Pěkný večer

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru