Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Březen v Krkonoších pro 3–4člennou rodinu s jídlem i animačním programem

4,6 / 5 Star Hotels*** Benecko Benecko (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Monika Štěrbová

Dobry den, byl by prosim volny 4 luzkovy pokoj v terminu 15.3 – 17.3.? Jsme 4 clenna rodina, deti vek 8 a 13 let.prosim popr.celkovou cenu, dekuji Štěrbová

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, je mi líto, ale již máme volné pouze třílůžkový pokoj. S pozdravem Daniela Růžičková.

Irena Tůmová

Dobrý den , zakoupit je možné už jen voucher s jedním dítětem, bylo by možné v termínu 15.3 – 17.3 přijet ještě s jedním dítětem které doplatíme?

 Děkuji

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, je mi líto, ale opravdu máme volné pouze třílůžkové pokoje. Pokud by jste chtěli i tak přijet, tak si zakupte voucher a do poznámky napište, že máte 2 děti. Dítě bez lůžka uhradí na místě 200,–Kč / noc za polopenzi a služby. Hezký den

Iveta Javorová

Dobrý den prosím vás měli by jste volný pokoj od 8.3 do 10.3? Pro 2 dospělé a 2 děti moc děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, v tomto termínu již bohužel volno není. :( Můžete si ale vybrat z jiných nabídek na našich stránkách. Pěkný den, Honza

Lenka

Dobrý den,chci se zeptat na termín 11.2.-13.2 jsme 2 dospělý a 3 děti.Voucher platì pouze na ty termíny co nabízíte? Děkuji

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, ano voucher lze uplatnit pouze na ty termíny v nabídce, do 15.3. jsme kompletně obsazeni, Hezký den

LENKA KASALÁ

dobrý den máte ještě volné termíny pro rodinu 2+2? děkuji

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, ano v obou termínech máme čtyřlůžkové pokoje volné. Můžete pobyt zakoupit.

VOBORNÍKOVÁ

Dobrý den ještě se zeptám máme od zaměstnavatele Edenred benefit kartu lze s ní platit pobyt. Pokud ano jakým způsobem se platba provádí. Děkuji

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, to musíte kontaktovat infolinku slevomatu 222 745 354, s tím Vám bohužel já neporadím. Hezký den

Voborníková

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt 15.3.az 17.3. Dva dospělí dítě 9let a druhé dítě 28.2.2019 ji bude 12let. Kolik by stál pobyt a meze prosím volný termín. Děkuji Voborníková

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, Zakupte voucher pro 2 dospělé osoby a 2 deti, přihmouříme oči u těch 14 dní 😉. Volné termíny jsou. Hezky den

Irena Vronská

Dobrý den,
měly bychom (já a má kamarádka) zájem o nabízenou rekreaci . Jsme dvě dospělačky a 2 holčičky 3 a 5 let ..
Mohli bychom být klidně v jednom pokoji, Kolik bychom platily?
Děkuji za odpověď

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, kupte si variantu 2 dospělé osoby a 2 deti do 11,9 let. Pokoj budete mít ctyrluzkovy. Hezky den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru