Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výbava na párty: lahev helia s 30 nebo 50 balónky k nafouknutí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Michal

Dobry den, v nadpisu i nize v nabidce se mluvi o dvou variantach pro 30 nebo 50 balonku, ale v parametrech na prave strane stranky uz je rec jen o mensi variante. Kde uvidim cenu a parametry te vetsi prosim? Michal

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, větší heliová bomba je momentálně doprodaná. Hezký den

Karolina Prellová

Dobry den, potrebovala bych helium na party v sobotu 11.5.,je to realne, když to dneska objednam a zaplatím kartou? Moc děkuji předem za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno, po vložení zboží do košíku, vyplnění adresy a výběru způsobu dopravy uvidíte orientační dostupnost. Momentálně je 9.5.2019. Pěkný den, Honza

Erika Kunešová

dobrý den, jak dlouho vydrží po prvním otevření helium v nádobě? stačí přibližně, zda jde o měsíce do další dětské oslavy..

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, pokud helium dobře uzavřete, vydrží Vám v láhvi několik dalších měsíců. Hezký den

Brigita Pojezná

dobrý den, dnes jsem zaplatila helium a nepřišel mi zatím žádný potvrzovací email, mám jen sms od banky, je to v pořádku?

Svet-trampolin.cz

Dobrý den paní Pojezdná, strpení prosím, email obdržíte.

Hezký den

Petra

Dobrý den bylo by možnost dnes zakoupit a v pátek vyzvednou na provozovně? děkuji za odpoved Petra

Svet-trampolin.cz

Dobrý den Petro,

ano je to možné, nejlépe zvolte platbu kartou, abychom měli objednávku v systému ještě dnes. Děkujeme.

Hezký den

Hanzalová

Dobrý den, z jakého materiálu je nádoba na helium ? Je z hliníku ? Je možné ji dát do sběrných surovin ? Děkuji za odpověď

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, po použití lze láhev vrátit do sběrného svoru nikoliv však za výkup. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru