Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hodinová regenerační masáž od nevidomého maséra včetně thermoterapie

4,6 / 5 Jiří Hladiš Olomouc  (mapa) 26 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Markéta Tůmová

Na uvedeném telefonu nelze nikoho zastihnout, na SMS bez reakce.

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, právě jsem hovořila přímo s masérem a prý se Vám nakonec podařilo spojit a všechno vyřídit. Přeji Vám příjemný zážitek, Simča :)

Eva Pavlíčková

Dobrý den. jako většina populace mám problémy s bolestmi zad, šíje a ramen. Občas jsem chodila na masáže, chtěla bych chodit pravidelně, velmi mně vyhovuje Vaše umístění na Pasteurově ulici. ale v kontraindikacích uvádíte lupénku (tu mám téměř neviditelnou) a křečové žíly. ty mám na obou dolních končetinách. Jsou pro mne tedy Vaše masáže nevhodné?
Děkuji za odpověď. Eva Pavlíčková

Jiří Hladiš

Dobrý den, pokud je lupenka minimální, problém by být neměl. Co se týká křečových žil, tam jsem velice opatrný kvůli možné embolii. Ale pokud si nenecháte dolní končetiny masírovat, tak to nebezpečné není. Samozřejmě, že se na dálku radí obtížně, osobní konzultace je nejlepší. Pokud máte zájem, zavolejte mi na 776 063 661 a domluvíme se na termínu schůzky.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru