Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sklo a kryt pro Alcatel, Asus, iPhone, HTC, Huawei, Lenovo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana

Dobrý den, mám Lenovo A6020a40. Ve variantách jsem nenašla konkrétně tento model. Je jiná možnost, která by pasovala na můj telefon? Děkuji :)

all4mobiles

Dobrý den, pro tento typ bohužel momentálně ochanné sklo ani kryt nemáme v nabídce, Bohužel není ani skladem, ale pokusíme se ho pro Vás zajistit do některé z dalších akcí. Hezký den.

Jaroslav Plášil

Dobrý den, je to sklo nebo plast ?

all4mobiles

Dobrý den, materiál je tvrzené PVC. Hezký den.

Iveta

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda má sklo na Honor 9 Lite opravdu vyřízlý otvor na oba foťáky. Nedávno jsme sklo koupili (ne zde) a otvor na hlavní fotoaparát byl jen naznačený, ale ne vyřízlý, takže je přes foťák sklo.
Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den. Ano měl by pasovat na Honor 9 lite. Pro lepší domluvení se, nás prosím kontaktujte emailem zaslali by jsme fotografie daného skla. Děkujeme

Vlastislav Hutař

Dobrý den. Nevidím v nabídce kryt pro model Zenfone Max Pro ZB602KL 6.0'
Případně s kterým číslem je shodný?

all4mobiles

Dobrý den, pro tento typ bohužel momentálně ochanné sklo ani kryt nemáme v nabídce, ale pokusíme se ho pro Vás zajistit do některé z dalších akcí. Hezký den.

Dagmar Drobná

Dobrý den,nemáte v nabídce tvrzené sklo pro Samsung Galaxy J6 ?Děkuji Drobná

all4mobiles

Dobrý den. Bohužel J6 není skladem ale můžeme pro Vás objednat 1ks. Chcete i skrytem nebo jen samotné sklo? Pro případné další dotazi, nás kontaktujte emailem. Děkujeme

Denisa

Dobrý den, sedí sklo na huawei Y6 prime 2018 na celý displej?

all4mobiles

Dobrý den, nejedná se přímo o full cover sklo, ale pokrývá většinu displeje, pokud byste chtěla zaslat přesné rozměry skla, kontaktujte nás prosím na náš email. Moc děkujeme. Hezký den.

hošinská

Dobrý den máte i na Huawei p20 pro? V nabídce ho nevidím. Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Daniela

Dobry den, jak prosim presne zjistim, jaky mam i phone? dekuji. iPhon Model A1332.

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, dohledala jsem, že se jedná o iPhone 4. Přímý odkaz na tuto variantu krytu a skla pro Vás je zde: https://www.slevomat.cz/akce/1407830-kryt-a-sklo-pro-asus-iphone-htc-huawei-lenovo#4157202. Hezký den, Simča :)

Renata Skabroudova

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli máte i kompletní kryt na tel.XIANOMI REDMI NOTE 5A/ NOTE 5A PRIME.
Koupila jsem si u Vás tvrzené sklo,tam jsem značku našla,v kompl­.krytech ne.
Děkuji za zprávu.
R.Skabroudova

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru