Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kadeřnické balíčky pro všechny délky vlasů: Střih, melír i keratin

4,6 / 5 Hair Styling Šárka Srdénková Praha - Nové Město  (mapa) 55 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alca

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné v rámci balíčku za 849,–Kč poprosit o jemné zastřižení konečků vlasů? Děkuji.

Hair Styling Šárka Srdénková

Dobrý den, bohužel, ale nabízím balíček se střihem, Šárka

Alca

Dobrý den, omlouvám se, nepřijde vám to trochu přitažené za vlasy? Stříhání jako takové je mnohem náročnější úkon, jak časově, tak na formu střihu, než pouhé zastřižení konečků??

Pavla Zejdova

Dobrý den, kolik barvy je v ceně? Je nějaký doplatek? Mám tmavé vlasy a chci světlý melír. Děkuji za info

Hair Styling Šárka Srdénková

Dobrý den, lepší by bylo přijít na konzultaci, jestli je možné z Vaší černé udělat světlý melír, Šárka

Alena

Dobrý den, kolik činí příplatek za barevný melír? Jakou značku vlas.kosmetiky používáte na melír? Děkuji.

Hair Styling Šárka Srdénková

Dobrý den, pracuji s barvami Schwarzkopf, značku melírů bohužel neprozradím je to moje Know-how, ráda vám na Vaše dotazy odpovím po telefonu, Šárka

Monika

Dobrý den. Mohu se zeptat kolik by činil příplatek na barevný melír pro vlasy na ramena? Děkuji.

Hair Styling Šárka Srdénková

Dobrý den, další otázky odpovím po telefonu, děkuji

Monika

Dobrý den. Mohu se zeptat, zda by mohl být melír i barevný? Moc děkuji za odpověď.

Hair Styling Šárka Srdénková

Dobrý den , barevný melír je možný, ale za příplatek.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru