Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámská sportovní sukně LOAP na zimu s hřejivou výplní: černá i fialová

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

zuzana

pokud paní vrátí to černé L měla bych zájem je možné si dát rezervaci?

Jakub Coufal

Dobrý den
Rezervace bohužel nelze, akce bude tento týden končit a během cca dvou týdnů bude obnovena s aktuálními kusy
 Děkuji

Judita Klosaková

Dobrý den, objednala jsem velikost XL a je přeci jen trochu větší. Objednávám znovu L a jednu z nich budu vracet. Doufám, že nebude problém s vrácením až po zaslání nové, tzn. třeba tak za týden. Bohužel jsem neobjednala obě velikosti najednou. Děkuji za pochopení. S pozdravem.

Jakub Coufal

Dobrý den,
problém to není, na vrácení máte dva týdny
hezký den

Jana

Mám stejný problém jako Gabriela. Doručení Českou poštou u nás (Praha 5 a Praha 9) – funguje stejně jako u ní. Také už dlouhodou dobu, také celoročně. Do ruky se baliky nedoručují, vyzvedání na poště znamená dlouhé čekání. I z medializovaných případů víme, že se to týká velké části Prahy a řady jiných velkých měst. Určitě je pro Vás do budoucnosti perspektivní přidat si do smlouvy s Českou poštou možnost „balík do balíkovny“ (tato služba zatím z mé zkušenosti funguje perfektně, možná jen pro začátek) a jinak se také velmi, velmi přimlouvám za Zásilkovnu.

Jakub Coufal

Děkujeme za doporučení, zvážíme na další akci
Hezký den

Jana Rezková

Dobrý den, dneska 30/1/19 jsem udělala objednávku 348341675/706­3858304 na sukni LOAP IRIDAMA a při platbě převodem z účtu mi banka nahlásila neplatný účet. prosím o stornování objednávky. Děkuji. Jana Rezková

Jakub Coufal

Dobrý den
Jakmile neprojde platba, neprojde ani objednávka. V případě potřeby prosím kontaktujte podporu Slevomatu

Michaela

Dobry den, obejdnala jsem si sukni loap, u ktere pisete, ze se zip zapina od pasu smerem dolu ke kolenum. Podle fotky, kde je zip zaply a jezdec je nahore, bych soudila, ze mate spatny popis zipu a zip se bohuzel rozepina smerem dolu a zapina opacne, nez mate uvedeno. Bohuzel jsem to zjistila az po objednavce, tak uvidim, jak mi bude vyhovovat. Chtela bych ji na sportovnejsi vyuziti, coz je prave vhodne se zipem, ktery se zapina ze shora.
Dekuji za pripadnou reakci na to, jak se tedy zip zapina.

Jakub Coufal

Dobrý den
Informaci nám dal výrobce, všechny dosud prodané kusy měly zip tak jak je uvedeno v popisu.
Pokud nevyhovuje, je určitě možné vrátit
Hezký den

Pavlína Lenfeldová

Dobrý den, bude ještě vel. L? Díky za info.

Jakub Coufal

Dobrý den
Zatím je pouze to co je na akci uvedeno
Hezký den

Alena Dolanská

Dobrý den, pokud bych chtěla koupit sukni ve větší velikosti – za původní cenu CZK 699,00 – je možné ji sehnat? Děkuji za odpověď. Alena D.

Jakub Coufal

Dobrý den
Napište nám prosím na email, nechám prověřit

Eva

Dobrý den.
Jak vapadá sukně ze zadu?

Jakub Coufal

Dobrý den
Úplně stejně jako zepředu.

Jaroslava Mokrá

Jak je sukně dlouhá ?

Jakub Coufal

Délku výrobce neuvádí, níže je uvedena orientační délka
XS – 40 cm,
S – 42 cm,
M – 42 cm,
L – 43 cm,
XL – 45 cm

Gabriella

Fakt jsem si chtela sukni objednat, libi se mi, ale predstava, ze dam 99 Kc za postu, ktera nedodava a budu stat hodinu na poste, to ne. Skoda, ze nenabizite Zasilkovnu. Levnejsi a funkcni.

Jakub Coufal

Dobrý den
S českou poštou bývají problémy pouze v období svátků, teď funguje normálně. Posíláme balík do ruky a lze si nastavit adresu např. do práce, kde vás zastihnou během dne.

Gabriella

Kdybyste chtel priste vyuzit kohokoliv vyjma CP, rada objednam. Na Praze 4 je nedostatek dorucovatelu a tzv. Z moci uredni, davaji baliky rovnou na postu a do ruky nedorucuji. Jiz radu let.

zdenka damková

Pěkný den,tato sukně se vyrábí i ve velikosti 48 a více ?

Jakub Coufal

Dobrý den
K dispozici máme pouze ve velikostech, které jsou součástí akce zde na Slevomatu
Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru