Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Foukaná i módní klasické či kombinované barvení pro všechny délky vlasů

4,6 / 5 Salon Style Barbershop Ostrava  (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kaczenka Dadáková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli balíček za 599kc je vhodný mám vlasy po lopatky celkem dost husté dřív sem měla ombré, ale chtěla bych to sjednotit do mojí původní barvy tzn hnědá šlo by to ? Díky za odpověď

Salon Style

Dobrý den,to bude větší spotřeba materiálu a bude třeba barvu namichat v jiném poměru,aby lépe kryla.můžeme se domluvit na příplatku 200,– a určitě to nebude problém.

Lenka

Dobrý den. Jak probíhá následné dobarvování vlasů u balayage? Mám popelavě hnědé vlasy, které si barvim na hnědo. Jak se udržují hnědé kořínky a světlé konečky? Pravidelně se dobarvuje? A šlo by udělat zesvětlení jen do světlejšího odstínů hnědé, ne až do blond? Mám tmavě hnědé vlasy. Děkuji.

Salon Style

Dobrý den,stačí jednou za čas vytáhnout tu světlejší barvu výš.Dobarveni je individuální…vět­šinou stačí obarvit odrust a vytonovat konečk a nemusí to být vždy do blond,tónuje se dle přani zákaznice

Zuzana Špringlová

Dobrý den, je technika bakayage vhodná i na krátké mikado vlásky?

Salon Style

Dobrý den,zalezi jak moc krátké milado to je😉ale určitě nějaké prosvětleni půjde

Nikol

Dobrý den, chci se zeptat , pokud bych koupila balíček s barvením za 599 kč a jsem blond a potřebuji vždy i nějaký přeliv po barvení. Mohu tedy tento přeliv ještě dokoupit přímo u Vás? Nebo musím zakoupit nejdražší variantu kde maté ombré atd?, Děkuji za info

Salon Style

Dobrý den,samozřejmě můžete dokoupit přeliv přímo u nás,ale pokud máte blond barvu nevidím důvod proč by se na ní měl dávat ještě přeliv?Přeliv se dává buď samostatný nebo bo meliroványch či odbarvených vlasech takže záleží z jakáho důvodu a proč to tahle máte?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru