Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Cvičení na VacuShape pro štíhlejší tělo: 1 i 12 vstupů v Expresce na Pankráci

4,2 / 5 Expreska Praha  (mapa) 37 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Helena Klímová

Dobrý den, je mi 61 let, chtěla bych shodit cca pět kg či cm přes břicho a boky. Doporučovali byste mi Better Belly nebo Vacushape (ten jsem již kdysi absolvovala, neshodila jsem na kg, ale cm na stehnech celkem viditelně). Děkuji.

Expreska

Dobrý den,
VacuShape působí na více partií zárověň (bříško, boky, stehna a zadeček) VacuShape tedy lépe koncentruje spalování tuků ve více oblastech na jednou :-)
BetterBelly je zaměřené převážně na bříško, kde je umístěn pás, který hřeje a rychleji odbourává tuky.
Doporučila bych Vám tedy VacuShape :-)
VacuShape i BetterBelly je převážně zaměřené na úbytek cm, na kg je pak dobrá zdravá a vyvážená strava pak to bude mít dvojí efekt jak na kg tak i na cm :-)

Přeji krásný zbytek dne pro další dotazy mne neváhejte kontaktovat :-)
S pozdravem

Linda Musilová

Michaela Musilová

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně rezervace a postupu vybírání vstupů. Mohu přijít kdykoliv – nebo je nutné si vstup předem zarezervovat elektronicky, telefonicky či osobně. Děkuji Musilová

Expreska

Dobrý den,
Bohužel je nutné si vstup předem rezervovat, aby jste měla jistotu, že na Vacushape bude volno a nemusel případně čekat :-)
Rezervaci si prosím udělejte telefonicky a poté, při každé návštěvě můžete udělat rezervaci s trenérkou přímo na pobočce :-)

S pozdravem
Linda Musilová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru