Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt ve 4* hotelu na lázeňské kolonádě v Poděbradech se snídaní a wellness

4,7 / 5 MAMMA´S Boutique Hotel Poděbrady (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina Novotná

Dokážete nám nabídnout pobyt pro tři ženský na dvě noci?

Máme zájem o termín 15. až 17. března

MAMMA´S Boutique Hotel

Dobrý den, v tomto termínu již volný pokoj nemáme. Pro více informací kontaktujte recepci na e-mailu: hotel@laplace.cz.

Jitka

Dobrý den, uvažuji o nákupu pobytu koncem února. Bude už v té době otevřena hotelová restaurace. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, právě jsem hovořila přímo s hotelem a přesnou odpověď zatím neznají. Konkrétní informace o tom, zda bude hotelová restaurace otevřena by měli mít kolem 10.2. Zkuste je tedy v tomto období kontaktovat na telefonním čísle +420 731 656 6­66. Hezký den, Simča :)

Renata

Dobrý den,jak je to s ubytováním, když budeme cestovat s dítětem 5 let?Koukala jsem že přistýlka není možná.Děkuji.Přeji hezký den.

MAMMA´S Boutique Hotel

Dobrý den,
můžeme vám za příplatek nabídnout pokoj Family superior s 2 oddělenými ložnicemi, společnou koupelnou a chodbou. Pro podrobné informace o cenách nás neváhejte kontaktovat na naši recepci.
Mamma's Boutique Hotel
Náměstí T. G. Masaryka 895 290 01 Poděbrady
+420 731 656 666
 recepce@hotelmammas.cz

Petra

Dobrý den,
u pobytu na jednu noc je pouze vstup do sauny a ne do vířivky?
Děkuji, Petra

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, změny ve voucheru záleží na vaší domluvě přímo s hotelem. Hezký den :)

Marie Kužílková

Dobrý den, prosím o nabídku. Mám woucher, platný do 31.1.2019. Mohu jej, ve vašem hotlu, využít PRO JEDNU OSOBU ve dnech 21–27.1.2019, nejlépe všední dny? Jaká je vaše nabídka, kolik nocí v ceně hodnoty woucheu 3.000 Kč. ?
Za Vaše informace předem děkuji M.Kužílková tel 608354393

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, pro konkrétní informace Vám poradím obrátit se přímo na hotel. recepce@hotelmammas.cz
+420 731 656 6­66. Hezký den :)

Radek

Tato nabídka mě velmi zaujala, prosím o zaslání ceny pro jednu osobu.....děku­ji Radek

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku, tato nabídka je obchodníkem vytvořena pro dvě osoby. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete kontaktovat přímo hotel: recepce@hotelmammas.cz, +420 731 656 666, kde Vám pomohou s vytvořením nabídky přímo pro Vás. Můžete také navštívit jejich webové stránky hotelmammas.cz, kde určitě najdete vhodný pobyt pro Vás. Hezký den :)

Hana

Tuto nabídku sleduji už delší dobu,ale čekám až na květnoví nebo červnoví termín . Pokud budou nějaké nabídky pro seniory budu se zajímat také. Poděbrady mám moc ráda, Hana

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Poděbrady jsou opravdu moc krásné místo, tak snad brzy najdete variantu, která Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru