Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha formátu A4, flexi nebo everflat

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 169 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Jana Albertová

Dobrý den,
udělala jsem si dopředu fotoknihu v online aplikaci a teď bych si chtěla zakoupit na slevovém portálu knihu H19, ta se mi ale nenabízí ve výběru, když zkusím projekt již objednat. Nabízí se pouze standart H18 (H15,H17). Já bych ráda zakoupila H19, ale nevím, jestli pak ještě během objednávání dostanu tento typ na výběr ( asi již ne ). Jde mi o to, abych si nezakoupila knihu H19, ale objednat bych mohla jen H18, protože projekt jsem už udělala nejspíš na této knize…
Děkuji Albertová

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v programu můžete kliknout na změnit produkt a ukáže se Vám možnost změnit projekt na jiný produkt. Z nabídky zvolte H19. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte nás na info@mcl.cz

Pavel Machaníček

sice jsem měl navrženu knihu H17 – 46stran, nyní je mi nabídnuta H15 ale potřebuji
přidat ještě 22stran. Je to možné, děkuji. Věřím Vám a těším se na skvělý výsledek PM

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, v nabídce jsou bohužel zatím pouze tyto varianty. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a počkat zda se zde objeví vhodná varianta pro vás =) Hezký den, Simča

Lukáš Vančura

Dobrý den,
když si vytvořím fotoknihu v programu, uloží se tento projekt, aby bylo možné si jej nechat vytisknout znovu za nějaký čas? A je to tak u staženého programu i u programu online?
Děkuji za odpověď.
Lukáš Vančura

Computer MCL Brno

Dobrý den,
u staženého programu Vám zůstane projekt na počítači, dokud jej nesmažete. V online aplikaci dojde po určité době ke smazání dat.

Javůrková

Dobrý den,
jakým způsobem si mám zakoupit stránky navíc( jenž jsou za snížený poplatek) u fotoknihy A 4 Flexi? Děkuji za odpověď
Javůrková

Computer MCL Brno

Dobrý den,
stránky navíc Vám budou zaúčtovány až při vytváření fotoknihy a odeslání objednávky.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru