Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vytvořte si svou originální fotoknihu ve formátu A4

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 874 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Marťa

Dokdy prosím platí tato akce a je možné voucher objednat? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
voucher si určitě objednat můžete. Platnost akce je aktuálně uvedená na stránce akce přímo pod tlačítkem koupit.

Jana

Dobry den o fotoknizku mam zajem. Po zakoupeni voucheru zde uplatnim kod na vasich strankach, ale kde je doreseno placeni postovneho? Chapu to dobre, ze pozdeji po uolatneni kodu doplatim jen jiz postovne?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, pokud sjedete na stránce dolů naleznete přesné pokyny k objednání knihy v sekci: Jak objednat zboží. Ceník poštovného přidávám:
Zásilkovna – platba předem: 89 Kč
Zásilkovna – na dobírku: 99 Kč
Česká pošta – platba předem: 114 Kč
Česká pošta – na dobírku: 124 Kč.
Pěkný den, Honza

Vlasta

Dobrý den, mám koupený woucher, ale nikde nevidím, kde udělat registraci. Děkuji V.

Computer MCL Brno

Dobrý den, nejdříve si prosím zvolte produkt a poté Vám systém nabídne registraci.

Miluše Sehnoutková

Dobrý den, nevím,kde najít tu registraci. Sehnoutková

Computer MCL Brno

Dobrý den,
nejdříve si prosím zvolte v aplikaci produkt a poté Vám bude nabídnuta možnost přihlášení nebo registrace.

Klára

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda je nutné dodržet přesný počet stránek jak je uvedeno. Mám na mysli např. při variantě 60 stran – projekt fotoknihy budu mít na 57 stran. Bude vytisknuto pouze těch 57 stran? Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
můžete vytvořit méně stránek. Jen je důležité abyste nechtěné stránky smazala.

Pavlína

Dobrý den, ve Vaší loňské nabídce (okolo 10.12) jsem si u Vás objednala fotoknihu, kterou jsem si ještě před vánocemi vyzvedla – byl to vánoční dárek. Nyní bych Vás chtěla požádat o informace ohledně reklamace, poněvadž fotokniha je tak tmavá (úplně celá), že některé fotografie nejsou téměř identifikovatelné. Konzultovala jsem to s odborníkem a bylo mi řečeno, že je zcela určitě chyba na Vaší straně, poněvadž fotografie vyrobené ze stejných fotografií jinde jsou zcela v pořádku, takže mám srovnání. Prosím o informaci, jak budeme při reklamaci postupovat a jak ji budete řešit? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Řekl bych že standardně. Pošlete nám email s číslem objednávky a alespoň fotografii stránky která se vám zdá tmavá. Potažmo ať se nám k tomu vyjádří ten odborník.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru