Nabídku Mezoterapie proti řídnutí vlasů: 1 i 3 ošetření mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bojujte účinně s řídnoucími vlasy: 1 nebo 3 ošetření mezoterapií

4,7 / 5 Vermione Clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Agáta

Dobrý den, mám alopecii universalis, tudíž jsem přišla o všechny vlásky. Myslíte, že by mezoterapií mohly vlásky začít růst? Děkuji za odpověď a hezký den.
 Agáta

Vermione Clinic

Dobrý den,

nejlépe bude pokud si zajdete do Centra zdravý vlas- fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Udělají vám diagnózu z vlasové cibulky a určí zda je pro vás ošetření vhodné. Následně byste se teprve objednala. Děkuji

Alena Balušinská

Prosím o odpověď, řidnou mi hodně vlasy jak mi pomůžete a to prosím je trvalé?

Vermione Clinic

Dobrý den, vlasová mezoterapie aktivuje růst nových vlasů díky aplikaci séra do pokožky hlavy. Díky tomu vám přestanou vypadávat vlásky a začnou vám růst nové. Ano, výsledek je trvalý, jelikož vám porostou vlásky nové, pevnější a zdravé.

Alena Balušinská

Dobrý den
co se děje po aplikaci první?
Stačí růst vlasy a je to napořád?

Vermione Clinic

Dobrý den,
Pro prevenci vypadávání vlasů a ozdravení poškozených vlasů (např. nekvalitním či častým barvením) se doporučují 2–3 ošetření. Pro akutní řešení vypadávání vlasů doporučujeme až 5 ošetření, vždy dle individuálního posouzení celkového stavu vlasové pokožky. Po prvním ošetření se aktivují vlasové cibulky a tím nastartují a urychlí růst nových vlásků.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru