Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

7 nocí ve 4* hotelu na Costa Brava s polopenzí; dítě do 12,99 let zdarma

4,5 / 5 CK Travel Club ČSAD Tišnov Španělsko (mapa) 8 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavlína Kolaříkova

Dobrý den, prosim, jaka by byla celkova cena pro rodinu – 2 dospělí a 3 deti ve věku 2, 5 a 8 let v termínu 8.6. – 15.6. Dekuji. Pavlína

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den paní Kolaříková, do jednoho pokoje se vejdou max. 4 osoby. Vzhledem k tomu, že nejmladší dítě už má 2 roky, nelze jej ubytovat bez nároku na služby zdarma s dalšími čtyřmi. Toto je možné pouze v případě, že nedovršilo věku 2 let. Museli byste mít dva pokoje. V takovém případě byste musela zakoupit 4 vouchery a zdarma by bylo pouze jedno dítě. Cena by tedy byla 4× 6490 = 25960 Kč.
S přátelským pozdravem CK Travel Club ČSAD Tišnov

parkování u hotelu

Dobrý den, mám dotaz jak je to s parkováním u hotelu. Děkuji.

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, hotel nemá vlastní parkoviště, je možné parkování v přilehlých ulicích, případně Vám ochotně poradí přímo na recepci hotelu.
S pozdravem a přáním hezkého dne CK ČSAD Tišnov

Karel Bušek

Dobrý den mám zajem o Costa Brava mám hodně otázek .Je neděle chápu že je to nevhodn volat ale zítra odjíždím pracovat do Rakouska a nezvedám tel.Mužete mi zavolat na Číslo 778012500.Plánuji dovolenou na Červen-červenec cenově 40–50000kč 2děti 6–11 a dva dospělí,7nocí .Více informaci telefonicky.

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý večer, zavoláme. :-)
S pozdravem a přáním hezkého dne CK ČSAD Tišnov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru